ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kingich:

uz ovaj kaos na burzi, nadam se da vam je sad drago da nema fondova da nas strmopizde dole 🙂

Pa nebih baš rekao da nismo strmopizdili. Ipak je bila dugo na 3600 prije korekcije.

slazem se, i povlacim sto sam rekao, uh. katastrofa.

nesto se ulpl necka, oce-nece, umjesto da se pridruzi sveopcem jurisu. Srecom, poklopilo me danas blizu minimuma, stradao je opet dio HT portfelja.[smiley2]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Fondovi su ove godine prosječno porasli oko 30% što je više nego dobro. U EU i Americi fondovi ostvaruju u prosjeku oko 10% godišnje a sve ostalo je više nego super.

Znači ove godine teško, da će biti rasta u fondovima, jer će oni ostvareno dobit prenositi u sljedeću godinu (pa opet rast možda 30%). Ove godine im je dosta.

http://www.hrportfolio.com/

Zato oni koji imaju novac o fondovima najbolje, da kupe jako jeftine dionice, koje su fondovi rušili ovih dana. Sigurna zarada.

Di smo pali na 4. stranu Foruma, a danas sam već počeo kontati gdje da skupim novce za dokup, u jednom je trenutku bilo 70-tak dionica do 2.300. Za to bi i kuću založio.

Uljanik Plovidba d.d. – stjecanje vlastitih dionica
(2007-11-21)

ULJANIK PLOVIDBA d.d. obaviještava da je dana 20. studenog 2007. godine stekla 315 vlastitih dionica.

No respect

Slk -sta kazete za mega projekt,Rivijera Brijuni.

Jel netko zna kad ćemo dobiti ponudu za dokapitalizaciju….?


Slk -sta kazete za mega projekt,Rivijera Brijuni.

Jel mi netko može reći kakve veze ima Uljanik plovidba s projektom Rivijeri Brijuni?

LIDER-28.rujna.07
Tvrtka Istra Consult iz Pule,u vlasnistvu njemacke grad. tvrtke Stangl i ULJANIK PLOVIDBA,nada se pobijedi na natjecaju za Sv.Katarinu na ,anjezin koncept osmislio je arhitektonski studio ADdizajn.Rijec je o greenfield investiciji od prilike 165 milijuna eura na kojom bi se na sada zapustenomdijelu obale sagradili i drugi gospodarski,sportsko-rekreativni objekti kao i posve novi zivotni prostor za gradjane Pule.

Zaboravio sam navesti i nedavni posjet presjednika Mesica gradu Puli i posebnp se nasao sa upravom Uljanik Plovidbe.Interesantno da to nije utjecalo na cijenu kao sto je njegov posjet Omislju doveo DIOKI u dnevnu blokadu i njezine nove visine.Mada smo o tome pisali u prijasnjim postovima.Kad malo sagledate nije ni cudo da uprava dokupljuje svako malo.[smiley2]

Znam samo da se taj dan kad je govorio o Brijunima i posjetio Istru, sastao sa čelništvom ULPL. Ne znam više.

Iako se ne radi o core poslu, mislim da ne bi bilo loše da se to dobije.
To nije neko obično turističko društvo, Brijuni su jedinstveni i sigurno visoka ekskluziva.

No respect

Što se tiče prospekata, prošli tjedan je HANFA odobrila dokap, sad samo ovi moraju mislim u roku od 15 dana poslati prospekte. Dakle, ovaj ili slijedeći tjedan. Pa onda rok za uplatu….

—–
Uljanik Plovidba d.d. – Obavijest o otpuštanju dionica
(2007-11-21)

Amra Pende, predsjednica NO Uljanik Plovidbe d.d. otpustila je 60 dionica Društva.

Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 2700 dionica što čini 0,02% temeljnog kapitala.

No respect

New Report

Close