ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da bude srice i klizne so 3000, tako da si spustim prosjek, i naravno da se odustane od dokapitalizacije, pa to bi bila prava stvar…
[smiley7]

dajmo da rastu...


da bude srice i klizne so 3000, tako da si spustim prosjek, i naravno da se odustane od dokapitalizacije, pa to bi bila prava stvar… [smiley7]

Ne znam ako budeš imao srice pa da klizne na 3000 kn. Od 2005 je ovo već treća dokapitalizacija ULPL. Ostale dvije dokap. bile su sprovedene bez ikakvih problema i tako će sigurno biti i sa ovom zadnjom.[smiley6]

A tko kaže da je Floki izašao. Čovjek prodao par tisuća komada da omogući sebi i sestri Martini sudjelovanje u dokapitalizacija. Eto zato se ne vidi među prvih 10.
A vi samo prodajite [smiley15]

CARPE DIEM !

@SLK

Dosta dobar je širok pojam. Zanimalo me ima li itko ideju o cifri? 25 posto? 38 posto? 12 posto? Pod free floatom naravno mislim na količine koje nisu u rukama ovih “povezanih” osoba koje se vidi u top 10, i ostalih 20-ak djelatnika koji bi mogli imati veće količine, a ne vide se u TOP 10. Npr. Amra Pende (predsjednica NO) posjeduje 2.700 dionica (1 posto), što se ne vidi u TOP 10, tek iz obavijesti na ZSE.

Inače, nešto gledam broj dioničara, pa evo što nađoh zanimljivo…

Na dan 31.12.2003, ULPL je imala 4.762 dioničara, 25 zaposlenika i 1 podružnicu.
Na dan 31.12.2004, ULPL je imala 4.359 dioničara, 26 zaposlenika i 2 podružnice.
Na dan 31.12.2005, ULPL je imala 3.142 dioničara, 28 zaposlenika i 1 podružnicu.
Na dan 31.12.2006, ULPL je imala 2.880 dioničara, 29 zaposlenika i 2 podružnice.
Na dan 30.09.2007, ULPL je imala 3.232 dioničara, 30 zaposlenika i 2 podružnice.

Komentari na kontinuirano smanjivanje broja dioničara?

Pa nije bas konstantno smanjivanje, u pocetku se ocito je smanjivalo, ali zadnjih 2 godine izgleda da se vrti konstantno oko 3000 komada.

Strujovod, hvala ti za ovu informaciju o broju dioničara po godinama za posljednjih 5 godina. Vidljivo je da broj dioničara špekulanata polako otpada, a da te dionice kao i dionice iz dva dokapa kupuju veči igrači, i što je najvažnije svojom lovom, a ne fondovi koji igraju sa tuđim novcem. Ako ljudi koji su u ovu dionicu uložili milijune, a i više i dalje dokupljuju, nedam ni ja mojih 26 neka ih, neka čekaju bolja vremena.[smiley16]


Pa nije bas konstantno smanjivanje, u pocetku se ocito je smanjivalo, ali zadnjih 2 godine izgleda da se vrti konstantno oko 3000 komada.

Meni se čini da bi i ove godine zabilježili smanjenje da nije bilo dokapitalizacijskih akcija. Bit će interesantno vidjeti koliko će biti brojka na kraju 2008. godine, naravno, ako više ne bude dokapitalizacija.

je se netko nakesa na 3280…
ja ne razumim di se tim ljudima žuri prodat za minutu, aj jos par takvih i korak smo bliže postavljenom cilu[smiley1]

dajmo da rastu...

Dali netko od kolega ima CD iz SDA ?
Jel se vidi dali je K.F. skroz izašao ili ima još neke količine ?

Hvala…

"I am a man of great patience..."

“Uljanik Plovidba d.d. – stjecanje vlastitih dionica
(2007-11-14)

ULJANIK PLOVIDBA d.d. obaviještava da je dana 14. studenog 2007. godine stekla 40 vlastitih dionica.”

Stvarno ekspresna obavijest?

3.300,00 40 10:17:24
ili
3.300,00 40 10:17:42

Neznam što bih trebala značit tako brza obavijest o tako značajnoj količini…[smiley4]

dajmo da rastu...

Možda je to poruka prodavačima: “Za danas smo gotovi, nastavak priče u sljedećim danima.” 😉

New Report

Close