ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Riješeno 290 komada na 3300. Hoće li strah i prijezir LKPC prelili i na nas?

a da li znas koji datum je hanfa odredila?mislim u odnosu na prvi koji je npr bio dan skupstine,da li je hanfin bio prije toga ili poslje ili prije nekog dr datuma…koji je kriterij?

pametni kupuju jeftino..naveliko


a da li znas koji datum je hanfa odredila?mislim u odnosu na prvi koji
je npr bio dan skupstine,da li je hanfin bio prije toga ili poslje ili
prije nekog dr datuma…koji je kriterij?

pa odobrenje hanfe ide nakon odluke glavne skupstine. Prijasnje dokapitalizacije (inace u praksi), su uvijek bile odobravane tako, da su se uzimale knjige dionicara na dan odluke glavne skupstine, međutim VABA je bila presedan kad je hanfa uzela sebi za pravo promijeniti to. Možete pogledati spomenuti topic, na oba foruma.

To se odvijalo tijekom svibnja 2007, poslije toga ne znam da li je išla neka dokapitalizacija … možda kolege bolje znaju, tako da postoji realna mogucnost da hanfa sama odredi datum kada će se dokapitalizacija izvršiti i da to bude datum njihove odluke (koja će biti nadam se do sredine prosinca).

pa vi vidite….

ako je breakeven 4700 za dokapitalizaciju, 3300 bi trebao biti sasvim dobar ulaz 😛

Bolji poznavatelji če se sjetiti da je kod zadnjeg “procesa” dokapitalizacije Hanfa vratila na doradu Prospekt za izdavanje dionica privatnom ponudom. Nakon dorade Prospekt je odobren. No big deal.
Sve je prošlo O.K.


Bolji poznavatelji če se sjetiti da je kod zadnjeg “procesa” dokapitalizacije Hanfa vratila na doradu Prospekt za izdavanje dionica privatnom ponudom. Nakon dorade Prospekt je odobren. No big deal.
Sve je prošlo O.K.

Istina. Napravili su pogrešku, koju ovaj puta navodno nisu, i očekuju da će uskoro biti dopuštenje HANFA-e.

No respect

Kao što kaže kolega Marks sa jednog drugog foruma:

U ponedjeljak fondovi kreću ozbiljno, ipak će to biti gotovo miljarda “svježih” kuna u igri, a na ZSE nema baš veliki izbor kvalitetnih dionica. Idući tjedan će nam se umjesto “black tuesday” dogoditi WHITE MONDAY!

Ja se toplo nadam.Vrijrme je da se malo oporavimo[smiley11]

Uljanik Plovidba d.d. – otpuštanje dionica
(2007-10-24)

Anton Brajković, član Nadzornog odbora Uljanik Plovidbe d.d. otpustio je 400 dionica Društva.

Nakon otpuštanja posjeduje 13.769 dionica koje čine 5,0996% temeljnog kapitala.
—-

02.11.
1. PAVLETIĆ DRAGUTIN 17.940 6,64 Osnovni račun
2. ŠORC DARKO 17.355 6,43 Osnovni račun
3. BUDISAVLJEVIĆ IGOR 15.129 5,60 Osnovni račun
4. ZEVNIK JANEZ 14.535 5,38 Osnovni račun
5. BRAJKOVIĆ ANTON 14.169 5,25 Osnovni račun
6. RADOLOVIĆ KARLO 13.153 4,87 Osnovni račun
7. FLORIČIĆ MARTINA 11.670 4,32 Osnovni račun
8. FONOVIĆ RENATO 7.488 2,77 Osnovni račun
9. BURŠIĆ SLOBODAN 7.328 2,71 Osnovni račun
10. MARCHI DARIO 6.980 2,59 Osnovni račun
Ukupno: 46,57

08.11.

1. PAVLETIĆ DRAGUTIN 17.940 6,64 Osnovni račun
2. ŠORC DARKO 17.355 6,43 Osnovni račun
3. BUDISAVLJEVIĆ IGOR 15.129 5,60 Osnovni račun
4. ZEVNIK JANEZ 14.535 5,38 Osnovni račun
5. BRAJKOVIĆ ANTON 13.769 5,10 Osnovni račun ▼ -400 kom -0,15%
6. RADOLOVIĆ KARLO 13.153 4,87 Osnovni račun
7. FLORIČIĆ MARTINA 11.670 4,32 Osnovni račun
8. FONOVIĆ RENATO 7.488 2,77 Osnovni račun
9. BURŠIĆ SLOBODAN 7.328 2,71 Osnovni račun
10. MARCHI DARIO 6.980 2,59 Osnovni račun
Ukupno: 46,42

No respect

Ima li tko frišku tehničku analizu ove dionice? Ima li uopće netko SW koji je u stanju eliminirati utjecaje dokapa na oscilatore? Da probamo “ručno”?

I… molim ako netko zna neki zgodan SW za tehničku analizu da mi ga preporuči. Ja sam u RH totalni novak – uopće se ne snalazim s izvorima podataka i tako tim svim…

Unaprijed hvala

Imaš na abacus brokeri lijepe TA. Samo se besplatno prijaviš. Inače po pokazateljima je dobar ulaz na ovoj cijeni. Jeftino je.

you think your special you do, i can see it in your eyes

Od 4.10. kada je bio zadnji dan za kupnju prije dokapitalizacije, proslo je cca 38 mio HRK, ili 10.857 komada dionica ili cca 5 % tvrtke odnosno njezine kapitalizacije …

New Report

Close