ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,17
7.033
435
16,00
16,30
1,88%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

SLK, u Prstecovom članku piše o dva završena dokapa i trčem za koj se čeka zeleno svjetlo HANFE. Dali je taj treči dokap za koji se čeka zeleno svjetl ovaj sada u toku ili neki novi o kojemu nije ništa do sada pisano na ovom forumu.


Prstec je novinar-analitičar kojeg najviše poštujem, i kad pere po nekoj dionici, i kad ju hvali. Dobro je složio tekst, jedino nije rekao da je i uz sve te padove i zaostatke (kako on kaže, ne ja), dioničar u ULPL u zadnjih 6 mjeseci zaradio blizu 100%. To je pristojno… vrlo. Samo se ne vidi na grafovima. [smiley11]


SLK, u Prstecovom članku piše o dva završena dokapa i trčem za koj se čeka zeleno svjetlo HANFE. Dali je taj treči dokap za koji se čeka zeleno svjetl ovaj sada u toku ili neki novi o kojemu nije ništa do sada pisano na ovom forumu.

Ovaj u toku. Koliko znam, papiri su otišli Hanfi krajem prošlog tjedna. Sad je do njih kad će odobriti.

No respect

Do jučer se papiri nisu vratili Uljaniku- našem dragom, provjereno telefonom !!


Do jučer se papiri nisu vratili Uljaniku- našem dragom, provjereno telefonom !!

Zadnji put je odobrenje HANFA-e trajalo mislim više od dva mjeseca…

No respect

da jer nije bila potpuna dokumentacija. nešto su bili zabrljali

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....

Uljanik Plovidba d.d. – stjecanje dionica
(2007-10-25)

Dragutin Pavletić, predsjednik Uprave Uljanik Plovidbe d.d. stekao je 503 dionice Društva.

Nakon navedenog stjecanja posjeduje 18.443 dionica koje čine 6,83% temeljnog kapitala.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

400 kom po 3520 – dobar signal

Nije lose, mali rast u sveopcoj korekciji je odlicna stvar. Jos kad se pogleda P/E koji je nevjerojatno nizak, dugorocni potencijal je odlican.

Inace, ima li netko mozda podatke o kolicini brodova za prijevoz rasutih tereta koje posjeduje ULPL u odnosu na ostale brodare? Koliki udio flote su takvi brodovi?

Nakon analiziranja 3Q mislim da se možemo složiti da je dobro, više manje sve što treba raste brže od onoga što ne treba rasti. Troškove više nitko i ne spominje a oni su smanjeni osim troška amortizacje što je vrlo dobro. U izvješću definitivno nije jasno odakle se stvorilo 33m kao financijski prihod. Objašnjenje o povlačenju dobiti ne stoji jer znači da je zatajeno u onom razdoblju kada je ostvareno a pogotovo nije jasno zašto spadaju u fin.prihode jer svi prihodi od vozarina dolaze iz inozemnih ltd. Meni bi najlogičnije bio da su se podružnice igrale na burzi ili nešto slično što mislim da ne bi naišlo na dobar odjek među investitorima pa to jednostavno ne mogu vjerovati.
Što se tiće male potražnje mislim da odgovor leži u vlasničkoj strukturi, naime kad bi se formulacija o zajedničkom djelovanju u smislu Zakona o preuzimanju malo rastegnula onda bi svi iz TOP 10 a i oni koji su niže od toga morali nakon svake kupnje dionica objaviti javnu ponudu jer oni de facto zajednički djeluju.


zakasnio si na ovu. Al kupuj za sljedeču. Sad su bile dvije u 10 mjeseci.

Jel ovo provjerena inf. o trećoj dokapitalizaciji? Il je Prstec nešto pobrkao?


lula: ” zakasnio si na ovu. Al kupuj za sljedeču. Sad su bile dvije u 10 mjeseci. ” Jel ovo provjerena inf. o trećoj dokapitalizaciji? Il je Prstec nešto pobrkao?..

meni se čini da je pod tom trećom dokapitalizacijom mislio na ovu koja je u toku …


Inace, ima li netko mozda podatke o kolicini brodova za prijevoz rasutih tereta koje posjeduje ULPL u odnosu na ostale brodare? Koliki udio flote su takvi brodovi?

http://www.plovidba.uljanik.hr/fleet.htm

+ Marlera http://www.poslovni.hr/56539.aspx

3:3

No respect

New Report

Close