ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 20:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kupuju se dionice ,nešto se opet sprema.Idemo gore nezaustavljivo.

Prilično dobar promet. Izgleda, da ćemo se zacementirat na 3700 kn. Sada možemo samo na više.

Jeli zna netko mozda tocan datum kada ce tocno poceti upis i uplate za dokapitalizaciju?
Objava sa ZSE-a od 27.08. kaze:
Razdoblje za upis i uplatu Dionica počinje teći prvog radnog dana od dana dostave Prospekta dioničarima, a trajat će 14 dana od dostave. Danom dostave podrazumjeva se dan upućenja preporučenog pismena. Adrese upućenja pismena su adrese dioničara upisane kod SDA.

Nema nigdje ni rijeci o datumu pocetka, samo se kaze da ce trajati 14 dana od dana dostave prospekta. Ja prospekt jos nisam dobio, ima li tko ikakvih detaljn ijih informacija o ovome.

Hvala

Joj, kolega, pa tek je danas bila skupština. Sad tu Odluku treba odobriti HANFA, pa nakon odobrenja objava u NN, pa onda dobiješ prospekt, pa slijedi vrijeme uplata, pa onda kroz neko vrijeme dobiješ i dionice. [smiley11]

No respect


Jeli zna netko mozda tocan datum kada ce tocno poceti upis i uplate za dokapitalizaciju?
Objava sa ZSE-a od 27.08. kaze:
Nema nigdje ni rijeci o datumu pocetka, samo se kaze da ce trajati 14 dana od dana dostave prospekta. Ja prospekt jos nisam dobio, ima li tko ikakvih detaljn ijih informacija o ovome.
Hvala

proći će ti par mjeseci dok se ne odigra ova procedura koju je SLK napisao (te dokap traju). stari ULPL dioničari vam mogu pomoći – oni znaju kad su uplaćivali ove zadnje i kad su ih dobili. ako se ne varam negdje u proljeće ove godine.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Uljanik plovidba povećava temeljni kapital
Business.hr/Hina
16.10.2007 17:22

Glavna skupština Uljanik plovidbe iz Pule donijela je danas odluku o povećanju temeljnog kapitala za 52 milijuna kuna, sa 108 na 160 milijuna kuna, obavijest je te tvrtke koju danas prenosi Zagrebačka burza.
Vezane vijesti
Povećanje temeljnog kapitala obrazlaže se povećanjem gospodarskih aktivnosti društva te investiranjem u obnovu flote brodova.

Kronologija prošlog dokapa. Iskreno, ovog puta očekujem da će ići brže, te da ćemo do Nove godine biti u posjedu svojih dionica. Ne znam što je HANFA-i trebalo dva mjeseca prošli put.
Nadam se barem… [smiley11]

http://www.zse.hr/novosti/9-07-ULPL_Odluke_sa_GS.pdf
http://www.zse.hr/novosti/180-07-ULPL-HANFA_odobrila_prospekt.pdf
http://www.zse.hr/novosti/458-07-ULPL_obavijest.pdf

No respect


Kronologija prošlog dokapa. Iskreno, ovog puta očekujem da će ići brže, te da ćemo do Nove godine biti u posjedu svojih dionica. Ne znam što je HANFA-i trebalo dva mjeseca prošli put.
Nadam se barem… [smiley11]

ajde, neka tako bude. no, isto to sam i ja na erste banci zaključio ove godine (kao, sad će ići brže to s hanfom jer samo ponavljaju stvar), pa ništa. traje i traje. ali zapravo, nije niti bitno. samo, da ljudi znaju da ima vremena dok će morati platiti nove dionice.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Nema promjena u Top10 i dalje (od 01.10).

No respect


ajde, neka tako bude. no, isto to sam i ja na erste banci zaključio ove godine (kao, sad će ići brže to s hanfom jer samo ponavljaju stvar), pa ništa. traje i traje. ali zapravo, nije niti bitno. samo, da ljudi znaju da ima vremena dok će morati platiti nove dionice.

Što kasnije dođe, to će više ljudi zaraditi. Ovako bi prerano rasprodali. [smiley11]

Samo da ne bude nova dokapitalizacija, a da nam još ni ove nisu stigle. [smiley2]
Šalim se, naravno.

No respect

Kako su brzo Skupštinu odradili (prije jutanje kave) da mogu danas nešto i napraviti, možda im i Hanfa odobri prospekt bez popravnog, pa si skijanje platimo s novim dionicama.

Samo da se još jednom prisjetimo gdje ULPL uma namjeru ulagati svoje enormne zarade…

http://www.vjesnik.hr/html/2007/10/17/Clanak.asp?r=gos&c=3

evo me!

New Report

Close