ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 10:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ubrzo stiže FI 3Q i enormne zarade.
Sa novom dokapitalizacijom i dalje će to biti extra fundamenti.
Dolaskom novog broda za rasuti teret i to po ovakvim brodarinama….osiguran je još luđi FI za 4Q.
ULPL nastavlja ploviti uzvodno….

evo me!

Meni je već dosta ovog HT-a, neću dokupljivat nego čekam prodat 2 paketa kad dođu na 500, a jutros još dvojim između ULPL i ATPL. Pitanje je sad!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Nema smisla kupovati ULPL još kad uskoro dolazi novih 130000 dionica koje su kupljene po 400 kn

Hell is Empty and all the Devils are Here


Nema smisla kupovati ULPL još kad uskoro dolazi novih 130000 dionica koje su kupljene po 400 kn

Tako sam i ja mislio dokupljivati na 3000, ali puste želje…

evo me!

ULPL će omati ukupno 400 000 dionica,a cijena mu je 3.510,00 kn
ATPL ima 1.362 260 dionica,a cijena joj je 3.500,00 kn.
ATPL je ove godine odradila rast sa 900 na 3500kn.
ULPL je odradila rast sa 2056 na 3510kn.
Iz toga se vidi koliko je ULPL podcijenjen tj. jeftin sa ogromnim prostorom rasta.
Moja odluka ULPL.


Nema smisla kupovati ULPL još kad uskoro dolazi novih 130000 dionica koje su kupljene po 400 kn

Smješna tvrdnja.
Bio sam sudionik i predhodnih dviju dokapitalizacija ove firme i moram ti reći da se grdno varaš.

budd:

Nema smisla kupovati ULPL još kad uskoro dolazi novih 130000 dionica koje su kupljene po 400 kn

Smješna tvrdnja.
Bio sam sudionik i predhodnih dviju dokapitalizacija ove firme i moram ti reći da se grdno varaš.

Ne varam se. Moja tvrdnja se odnosi na kratkoročne igrače. Dugoročno (a to je ovdje i 2 mjeseca) itekako isplativa kupnja. Samo kažem da će biti prilike i jeftinije kupiti nego što se sada može, a radi 130000 novih dionica

Hell is Empty and all the Devils are Here

Neznam baš da neče za 2 mjeseca biti viša cijena nego danas. Bar je tako bilo prošlu dokap. Stim da če ovu biti još bolje radi broda i odličnog Q

you think your special you do, i can see it in your eyes

Ima nešto što Vam je dolaskom novog broda promaklo !
ULPL postraje totalno t r a n s p a r e n t n a !
Novi brod vije Hrvatsku zastavu ![smiley2][smiley2][smiley2]

mislim da ce Atlanska i dalje biti atraktivnija, slazem se sa Buddom da masa dionica koje cemo kupovati po 400,00 mora malo srusiti cijenu (ali isto tako ce i rasti i prije i poslije toga), no ja uzivam biti u ULPL. O prodaji cu moooozda razmisljati kroz6 mjeseci, ali i dalje tvrdi mda je to dionica koja jednom kad predje 5k, isto tako moze vrlo brzo i na 10k.

ne mozda u 2 mjeseca koliko je trebalo atlanskoj da poraste vise od duplo… no…

zivi bili pa vidjeli. Probat cu s cim manje emocija (odusevljenja i razocaranja) pratiti kretanje do 4 mjeseca iduce godine

Blago siromašnima duhom...

09.10. sam imao 2 dionice ULPL-a na racunu SDA.
Na koji nacin se kupuje ova dodatna dionica po 400 kn ?

Thx


09.10. sam imao 2 dionice ULPL-a na racunu SDA.
Na koji nacin se kupuje ova dodatna dionica po 400 kn ?

Thx

U utorak 16.10. je skupština, kada će biti odobrena dokapitalizacija.
Nakon toga, poslat će ti prospekt/ponudu da upišeš dionicu.

Ti ne moraš nikakve akcije poduzimat. Sve će ti biti jasno kad stigne prospekt. [smiley11]

No respect

New Report

Close