ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 12:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Uljanik plovidba lagano pada! Može mi li netko, mudriji od mene, reći do kada će?!

[color=blue][/color]vizionar

Uljanik Plovidba d.d. – obavijest o preuzimanju broda
(2007-10-10)

Uljanik Plovidba d.d. dostavila je slijedeću Obavijest:

„Poštovani,

Pozivom na čl. 106 Zakona o tržištu vrijednosnih papira, direktor društva Uljanik Plovidba d.d. daje slijedeću obavjest:

Sukladno strategiji obnove flote i kupoprodajnom ugovoru izvršeno je preuzimanje broda za prijevoz rasutih tereta izgrađenog 2004. godine, nosivosti 56,042 tona.

Brodu je dano ime „Marlera“, vije zastavu Republike Hrvatske, a posadu u cijelosti čine hrvatski pomorci. U komercijalnu eksploataciju brod je ušao 10. listopada 2007. godine.

Sa štovanjem,

Uljanik Plovidba d.d.

Dragutin Pavletić

Direktor“

Možda nas sad uhvati euforija zbog “rasutih tereta” ko ATPL

you think your special you do, i can see it in your eyes


Uljanik Plovidba d.d. – obavijest o preuzimanju broda (2007-10-10) Uljanik Plovidba d.d. dostavila je slijedeću Obavijest: „Poštovani, Pozivom na čl. 106 Zakona o tržištu vrijednosnih papira, direktor društva Uljanik Plovidba d.d. daje slijedeću obavjest: Sukladno strategiji obnove flote i kupoprodajnom ugovoru izvršeno je preuzimanje broda za prijevoz rasutih tereta izgrađenog 2004. godine, nosivosti 56,042 tona. Brodu je dano ime „Marlera“, vije zastavu Republike Hrvatske, a posadu u cijelosti čine hrvatski pomorci. U komercijalnu eksploataciju brod je ušao 10. listopada 2007. godine. Sa štovanjem, Uljanik Plovidba d.d. Dragutin Pavletić Direktor“ Možda nas sad uhvati euforija zbog “rasutih tereta” ko ATPL

Ovo ne ide u prilog onima koji su mislili dokupljivati ispod 3600.
Po kakvim će samo cijenama ići u prvu vožnju?!
Još jedan skoro nov brod u visoko potentnoj ergeli.
Timing je predivan.
Mirno more…

evo me!

Odlično, brod je stigao, imamo ga u pogonu za gotovo cijeli 4Q.

Jučer je bio dan po kojemu registrirani ostvaruju pravo na dokap. Mnogi su čekali sa prodajom do danas, da budu sigurni kako će imati pravo na dokap.
S druge strane, jučer je sigurno bilo i onih koji su kupovali i mislili da će sudjelovati u dokapitalizaciji (vjerovali ili ne).

U svakom slučaju, i dalje sve ide prema planu. Malo sam sa skepsom gledan, kad sam od prošle srijede najavljivao da nam treba nekog vremena da se cijena stabilizira, makar je krenula preko 3.700. Upravo zbog toga što nisu svi špekulanti i zadovoljni izašli. Bitno da se brani 3.500 (ja sam predviđao 3.400, dakle još je i bolje).

Bez sekirancije, dečki. Treba proći još par milijuna prometa, pa da smo onda sigurni.
Možda nam je danas odmogao još uvijek jefitni HT. [smiley11]

No respect


Po kakvim će samo cijenama ići u prvu vožnju?! Još jedan skoro nov brod u visoko potentnoj ergeli. Timing je predivan. Mirno more…

evo po kakvim uvjetima može ići 🙂
Baltic Dry Index (BDI) +358 10218

"I am a man of great patience..."

Nema promjena u Top10, od 01.10.

No respect

Po mojoj procjeni sad bi mogli polako prodavati oni od TOP 11-100, kojima će trebati lova za dokapitalizaciju

Izgleda, da su stvarno neki čekali sa prodajom do danas 10.10.2007, da budu sigurni kako će imati pravo na dokapitalizaciju – a nikad čuli za pravilo T+3 (zato danas mala korekcija prema dole), a jučer je bilo i onih koji su kupovali vjerovatno u uvjerenju, da će sudjelovati u dokapitalizaciji (pa je zato bio mali porast).

Ali od sutra će biti druga igra – jer novi brod za razsute terete je stigao, što znači dodatne prihode u najbolje vrijeme a Baltic Dry Index (BDI) nikad nije bio viši. Znači polagano i sigurno idemo “up”.


polagano i sigurno idemo “up”.

Obožavam kad netko izgovori ovakvu želju na dionici gdje sam i ja. [smiley11]

Polako i sigurno.

No respect


Po mojoj procjeni sad bi mogli polako prodavati oni od TOP 11-100, kojima će trebati lova za dokapitalizaciju

Mene bi više interesiralo tko je u zadnjih mjesec dana kupovo te silne količine ???
Ako je imao novaca za kupnju jučer , ima je i danas . Nevidim nijedan razlog za pad nego polagan , postojan i siguran rast !
[smiley2][smiley2]


evo po kakvim uvjetima može ići 🙂
Baltic Dry Index (BDI) +358 10218


Čovječe, pa ste vidjeli ovaj graf. Ovo je prestrašno, čak i da se radi o našem emerging tržištu.
Što bi rekli švabe sa karlovačkog: Zuper.

I da se malo našalim… Znači, ako ja prodam sutra, ulazim u dokap? [smiley1]

Danas hitno u dokup,dali HT ili ULPL pitanje je sad.

New Report

Close