ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 16:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ne znam zašto imam osjećaj da je ovdje dosta ETF/FERovaca. sve bi proračunali [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

hehe .. pa nadam se da nije … [smiley1]
makar sam čitao u nekim novinama da je 9 vodocrpilišta u Zg “zagađeno”, tj. da su neke vrijednosti izvan vrijednosti koje se toleriraju … i jedno od njih je i “moje” u Buzinu ….

samo sam htio biti matematički korektan prema ovom pitanju , jer ni ljudima nije jasno , a nije do kraja bilo ni objašnjeno na forumu , ovo je neka teoretska analiza mogućih događaja …
ali ipak je jasno što je najvjerojatnije da će se dogoditi … za očekivati je 130.000 novih dionica +- 1% neka standardna devijacija za takve slučajeve …


ne znam zašto imam osjećaj da je ovdje dosta ETF/FERovaca. sve bi proračunali [smiley2]

Tuna, za ovo su nam dosta i ekonomisti[smiley2]

Pessimism Is Your Friend

Ja pijem kupovnu. Valjda sam zato jedan od rijetkih koji znaju procitat poziv za skupstinu i znaju 3 elementarne matematicke operacije koje su potrebne za izracunat. [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


TunaSalad:

ne znam zašto imam osjećaj da je ovdje dosta ETF/FERovaca. sve bi proračunali [smiley2]”
Tuna, za ovo su nam dosta i ekonomisti[smiley2]

ma dovoljna je i osnovna. nema tu ništa komplicirano. nego me pristup problemu snažno podsjetio na FER (za deimosa znam, a čini mi se da je i Mrzljak FERovac [smiley11]). no odoh OT.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


ne znam zašto imam osjećaj da je ovdje dosta ETF/FERovaca. sve bi proračunali [smiley2]….

da jesam etf/fer-ovac .. i volim računanje i statistiku i numeričke metode , a i neuralne mreže [smiley2]
sve to je vrlo važno za ovo čime se bavimo …
ovi ekonomski proračuni mi se čine dosta jednostavniji od onih koje sam na faksu morao savladavati …[smiley1]

Ja znam jednog koji neće dokapitalizirati jer ima jednu dionicu. Novinar Glasa Istre Paulo Gregorović.

Nakon što je postao “neprijatelj” ULPL, bio mu zabranjen ulaz na Skupštine. I onda čovjek kupio jednu dionicu, i cijelo vrijeme ju sad drži kao ulaznicu na skupštinu.

Raspitao sam se konkretno za njega, mislio sam da su ovi u društvu krivi. No izgleda da je ipak Paulo prgavac, koji je svojedobno bio solidan dioničar ULPL, pa se zbog naravi pokačio i izašao. Od onda ih razapinje gdje stigne, i s pravom i bez prava.

No respect

Cestitke onima koji su ostali u ULPL i svaka cast SLK na tocnoj prognozi cijene nakon pada. Ja sam bio postavio nalog na 3000 i nije me pokupio. 3500 mi je bilo ipak skupo, jer mi se HT na 380 cinio jeftiniji. Ali nema sumnje da ce dionica samo up !

Kad ocekujete da cemo kupovati dionice iz dokapitalizacije??? ce to biti 12 mjesec ?? (bozicnica?)

Blago siromašnima duhom...


Kad ocekujete da cemo kupovati dionice iz dokapitalizacije??? ce to biti 12 mjesec ?? (bozicnica?)

Koliko sam upoznat rok za uplatu je 14 dana od sjednice. Prošlu dokap. su dionice sjele za cca 4 mjeseca.

you think your special you do, i can see it in your eyes


Ja znam jednog koji neće dokapitalizirati jer ima jednu dionicu. Novinar Glasa Istre Paulo Gregorović. Nakon što je postao “neprijatelj” ULPL, bio mu zabranjen ulaz na Skupštine. I onda čovjek kupio jednu dionicu, i cijelo vrijeme ju sad drži kao ulaznicu na skupštinu. Raspitao sam se konkretno za njega, mislio sam da su ovi u društvu krivi. No izgleda da je ipak Paulo prgavac, koji je svojedobno bio solidan dioničar ULPL, pa se zbog naravi pokačio i izašao. Od onda ih razapinje gdje stigne, i s pravom i bez prava.

Mene posebno interesira ovo gdje ih prgavac Paulo razapinje sa pravom…


Mene posebno interesira ovo gdje ih prgavac Paulo razapinje sa pravom…

Razapinje ih zbog netransparentnosti poslovanja i bogaćenja dokapitalizacijama.

No respect

New Report

Close