ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači jedino je to njihov tanker za koji oni ugovaraju vozarinu.

Zna li se visina po kojoj nastavlja voziti?

BabaLuji, 14.11.2022. u 12:42

Zna li se visina po kojoj nastavlja voziti?

Bit će službeno objavljeno .Zasad se nezna. Bar mi obični smrtnici neznamo.

forumas., 14.11.2022. u 12:35

Znači jedino je to njihov tanker za koji oni ugovaraju vozarinu.

Da

Andromeda, 14.11.2022. u 14:57

 





BabaLuji, 14.11.2022. u 12:42



 

Zna li se visina po kojoj nastavlja voziti?

 



 

Bit će službeno objavljeno .Zasad se nezna. Bar mi obični smrtnici neznamo.

Bude možda objavljeno da je potpisano, vrijednost sigurno neće navesti. Iskopat ćemo mi to negdje već. Čim pišu o nagradama očekivanja su im velika. Bude li zarade neka se nagrade. Da vidimo i te sada jedine tankere na zse što mogu. Tankerska je odlepršala.

Sa nestrpljenjem nove ugovore iščekujemo. Mogao bi i uljanik u zeleno jednoga dana.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Zna li se što o novom ugovoru za Verige, nigdje ništa…

BabaLuji, 04.12.2022. u 17:44

Zna li se što o novom ugovoru za Verige, nigdje ništa…

Očigledno ćemo saznati tek na slijedećoj sjednici ili na izvješću. Još početkom godine je bilo rečeno da ugovor istječe krajem listopada tj. početkom studenog šta znači da je već davno potpisan .Ili voze u fušu.Zna ko zna.

Nadam se da uprava prati ove bolesne razine i da su one nagrade nedavno prilagodili zaradi kao i ugovore za brodove…

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Izgleda sutra skupština. Velika očekivanja imam od ovoga brodara. Tankeri i bulkeri u portfelju uz Cucurina u upravi su win win za 2023.godinu. Mnoge će ova ekipa iznenadit od ružnog pačeta, stečajuše do labuda.

BabaLuji, 21.12.2022. u 18:00

Izgleda sutra skupština. Velika očekivanja imam od ovoga brodara. Tankeri i bulkeri u portfelju uz Cucurina u upravi su win win za 2023.godinu. Mnoge će ova ekipa iznenadit od ružnog pačeta, stečajuše do labuda.

Počela u 12:00.

DNEVNI RED 1. Otvaranje Glavne skupštine i utvrđivanje nazočnih i zastupanih dioničara; 2. Izbor članova Nadzornog odbora; 3. Odobrenje Politike primitaka na razdoblje od četiri godine; 4. Informacija o tijeku poslova i očekivanjima za 2023. godinu

 

Pod točkom 4. lako moguće moguće da i objave inf. za “Verige “.  Rečeno je : ” o sadržaju i uvjetima novog ugovora pravovremeno ćemo obavijestiti investicijsku javnost “. Miriše na dobro.

 

A u međuvremenu brisanje zaloga nad trezorskim dionicama.

Obavijesti izdavatelja – EHO (zse.hr)

BabaLuji, 12.12.2022. u 13:31

Nadam se da uprava prati ove bolesne razine i da su one nagrade nedavno prilagodili zaradi kao i ugovore za brodove…

Prati ako ništa novi član društva . Namirisali su : )

Obavijesti izdavatelja – EHO (zse.hr)

New Report

Close