ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bug0

kolega sta nam index znaci kad je ULPL u laganoj banani ….

Nazalost trenutno nista, i vjerovatno jos par mjeseci, ali ipak je bolje da se vise zarađuje dok se sve ne sredi sa bankama, trenutna TK je nikakva … e sad sta ce bit, budemo vidjeli ….. kad pogledam kakva je bila cijena na TEhnici kod predstecaja, a gdje je sada …

Ali kad vozarine porastu u danu 23%, to svakako nije ništa!!

forumas.

kolega ne pomažu tu vozarine samo ce bit mrcvarenja …..uprava je kriva za ULPL sad kad vozarine rastu oni nisu bili u stanju stabilizirat poslovanje
uvijek im je netko za nesto kriv
imam dionice ULPL

A istina, kriva je jer je radila brodove kod nas i kemijali svašta, sa suvlasništvom i državom, jamstvima, poticajima…. ali nisu krivi za katastrofalne vozarine zadnjih 10 godina. Da su zadnjih 5 godina bile današnje vozarine, vjerujem da se nebi desilo ovo šta se sad desilo.. ali tu su gdje su, sad je pitanje kako se najbolje izvući iz problema i nastavit dalje.

bug0

nema tu opravdanja ….jednostavno su izgubili povjernje od banaka a sve je kriva uprava… loše poslovanje i procjene


Očito su neki uočili onih 590m u novom temeljnom kapitalu a nigdje ne piše od kuda i kako. Osim toga i račun aktive i pasive u novoj bilanci je neusklađen.

Možda se radi o pretvaranju tražbina vjerovnika u kapital, ali mislim da bi se to moralo navesti u planu restrukturiranja.

koji je smisao posjedovati dionice ULPL, čija se uprava ponaša ovako, nije mi jasno? Niti se prate poslovni trendovi, niti situacija na tržištu ne ovisi o vrijednosti dionice, sve je to jako čudno, nema ni prometa, nema ničega

samo što nije...

Tržišna kapitalizacija 18,2m kuna ili 2,7m USD
Sramota na šta je spala ova dionica.

jasko

uprava je kriva i njihovo poslovanje ……tržište reagira na dobre i loše vijesti a ovdje ocito nema dobrih vijesti bar za sad


koji je smisao posjedovati dionice ULPL, čija se uprava ponaša ovako, nije mi jasno? Niti se prate poslovni trendovi, niti situacija na tržištu ne ovisi o vrijednosti dionice, sve je to jako čudno, nema ni prometa, nema ničega

a da, ovdje nemoš zasad ni prodati ni kupit, osim mrvice..
meni je smisao kao manji rizični dio portfelja koji ima potencijal jakooo narasti AKO se riješi sve sa bankama, šta vjerujem da hoće, al možda i griješim, uglavnom, ja sam spreman riskirati … svi koji su odavno unutra puno više su izgubili ili će izgubiti, kao i banke ako se ne rješi, tako da vjerujem da je svima u interesu to riješiti :))



Očito su neki uočili onih 590m u novom temeljnom kapitalu a nigdje ne piše od kuda i kako. Osim toga i račun aktive i pasive u novoj bilanci je neusklađen.

Možda se radi o pretvaranju tražbina vjerovnika u kapital, ali mislim da bi se to moralo navesti u planu restrukturiranja.

[/quote]

Jedino na ovaj način dođem do 590m.

Prema odredbama članka 67. Zakona o proračunu, udjele u kapitalu trgovačkog društva RH može stjecati pretvaranjem potraživanja s osnova neplaćenih poreza, doprinosa i drugih obveza davanja dužnika te pretvaranjem potraživanja s osnova danih zajmova i plaćenih jamstava.

New Report

Close