ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
15,82
1.534
97
15,60
16,10
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


A management završava kad se brod proda.

Ili je u managementu kod ULPL do kraja ugovora. Ako se ugovor raskine prije, vjerojatno se plaćaju penali.
A kad ugovor završi, pregovara se sa novim vlasnikom.

Još jednom, molim sve one koji se “usput” bave investiranjem, da ne šire krive informacije.
Ovo nema puno veze s ULPL.
Kao što je kolega jasko napisao, ti brodovi su “…u 100% vlasništvu Uljanik grupe.”
“Ne prodaje ULPL te brodove, oni su u managementu (u vlasništvu trećih osoba).”

Dakle, ne prodaje ih ULPL nego ULJN!!!
Pa još jednom molim moderatore da ovu raspravu presele tamo, na temu ULJN!!!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Evo pogledao sam temu ULJN.
Tamo ni traga o prodaji brodova radi stečaja!?!?
Tamo se sanja o” nastavku poslovanja”???

Moderatori???

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Koji brodovi su u 100% vlasnistvu ulpl,, a koji u djelomicnom ?

@bug0

Sve piše na strani 7. u Prijedlogu plana restrukturiranja (str. 131-160).pdf koji imaš ovdje
https://e-oglasna.pravosudje.hr/objave/e39a2d15-8d24-48a0-a58a-c0f50709546b

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.



@bug0

Sve piše na strani 7. u Prijedlogu plana restrukturiranja (str. 131-160).pdf koji imaš ovdje
https://e-oglasna.pravosudje.hr/objave/e39a2d15-8d24-48a0-a58a-c0f50709546b

a super, tnx…

R J E Š E NJ E
Trgovački sud u Pazinu, po stečajnoj sutkinji Tijani Licul, u predstečajnom postupku
nad dužnikom ULJANIK PLOVIDBA d.d. Pula, Carrarina 6, OIB: 49693360447,
r i j e š i o j e
I. Nalaže se društvu UNITED SHIPPING SERVICES ONE INC. iz Liberije, na adresi
sjedišta matičnog društva ULJANIK PLOVIDBA d.d. Pula, Carrarina 6, da u Knjizi dionica,
koju knjigu je društvo dužno voditi sukladno poglavlju 8. paragrafu 8.1. točki 3. Zakona o gospodarskim udruženjima, Glava 5, revidiranog Liberijskog Zakonika iz 1976. godine, izvrši
upis zabilježbe otvaranja predstečajnog postupka nad dionicama matičnog društva ULJANIK
PLOVIDBA d.d. Pula, Carrarina 6.

Dobra je ova predstečajna

(1) Od dana otvaranja predstečajnoga postupka do njegova završetka kamate ne teku, osim na
tražbine na koje predstečajni postupak ne utječe.
(2) Odredba stavka 1. ovoga članka neće se primijeniti ako predstečajni postupak bude
obustavljen, osim ako je postupak obustavljen jer je dužnik ispunio sve obveze prema
vjerovnicima.

baš je lijepo vidjet ovo -12% …..


baš je lijepo vidjet ovo -12% …..

baš me zanima šta kažu ovi šta su sudjelovali u dokapu po 120kn


baš je lijepo vidjet ovo -12% …..

A na 4-5k kn prometa je smjesno da toliko padne ili poraste

BCTI odletio 23% sa 781 na 960

Impresivno koliko brzo index moze narasti.. pa to je najvisa vrijednost unatrag koliko? Sigurno vise od 5-6 godina !!!

New Report

Close