ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
15,82
1.534
97
15,60
16,10
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Baltic clean tanker index 458
Debeli minus se radi na ovim razinana

MR tankeri su na godišnjem TC i trogodišnjem TC koji posluju sa dobiti.

Uzeo sam prosjek i to bi trebalo približno ovako izgledati.

Revenue 14500 USD
OPEX 7000 USD
Financing 6000 USD
Equity Contribution 1500 USD

Verige MR2 52,600 3 Maj Brodogradiliste 2010 14,250 Clearlake 1 Year
Pomer MR2 52,600 3 Maj Brodogradiliste 2011 14,500 Clearlake 3 Years
https://www.hellenicshippingnews.com/wp-content/uploads/2019/03/29-March-2019.pdf
+ Champion Istra 14,750

Supramaxi u 3. kvartalu posluju u debelom plusu.

Još malo pa neće tu biti nikakvih minusa samo plus.
Živi bili, pa vidjeli

Daj bože jer imam tih papira ko salate
Prodaja broda bu se Ljepo vidjela u bilanci tak da bu izvješće sigurno pozitivno

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

22.08.2019

1. PAVLETIĆ DRAGUTIN 34.009 5,86% +11

Na održanoj Glavnoj skupštini potrebnom većinom donesene su sve odluke kako je bilo predloženo od
strane Uprave i Nadzornog odbora Društva te prethodno objavljeno u sklopu Poziva za Glavnu skupštinu
Društva 23. srpnja 2019. godine na internetskim stranicama sudskog registra, Društva i Zagrebačke burze
d.d., u Službenom registru propisanih informacija Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga te u
medijima na internetskoj stranici Hrvatske izvještajne novinske agencije.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/GgdIYHwqtUuzq0bnBVLqXA==.pdf

bas je zamrlo trgovanje na ULPL …..ja sam jucer dokupio 110 komada po 59kn

Ako je bio tko na GS, što govore gazde, kako je bilo u pritvoru ili nešto novo o dokapitalizacijama?

https://seenews.com/news/croatias-uljanik-plovidba-to-rename-to-alpha-adriatic-666993
ZAGREB (Croatia), August 29 (SeeNews) – Croatian maritime shipping company Uljanik Plovidba [ZSE:ULPL] said on Thursday it will change name to Aplha Adriatic in order to avoid wrong associations with other companies.

The need for the change of Uljanik Plovidba’s name has arisen from the fact that the current name could lead to confusion about the company’s identity and create wrong associations with other companies, Uljanik Plovidba said in a filing with the Zagreb Stock Exchange (ZSE).

Uljanik Plovidba did not say which those ‘other companies’ are. It shares part of its name with Croatia’s troubled shipbuilding group Uljanik and its subsidiary Uljanik Shipyard, which have been under bankruptcy proceedings since May due to overdue debt.

Uljanik Plovidba said that its shareholders have approved the proposed name change at their August 29 meeting.

Uljanik Plovidba last traded on the ZSE on Wednesday, when they closed 0.84% lower at 59 kuna ($8.8/7.9 euro).

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.


https://seenews.com/news/croatias-uljanik-plovidba-to-rename-to-alpha-adriatic-666993
ZAGREB (Croatia), August 29 (SeeNews) – Croatian maritime shipping company Uljanik Plovidba [ZSE:ULPL] said on Thursday it will change name to Aplha Adriatic in order to avoid wrong associations with other companies.

The need for the change of Uljanik Plovidba's name has arisen from the fact that the current name could lead to confusion about the company's identity and create wrong associations with other companies, Uljanik Plovidba said in a filing with the Zagreb Stock Exchange (ZSE).

Uljanik Plovidba did not say which those 'other companies' are. It shares part of its name with Croatia's troubled shipbuilding group Uljanik and its subsidiary Uljanik Shipyard, which have been under bankruptcy proceedings since May due to overdue debt.

Uljanik Plovidba said that its shareholders have approved the proposed name change at their August 29 meeting.

Uljanik Plovidba last traded on the ZSE on Wednesday, when they closed 0.84% lower at 59 kuna ($8.8/7.9 euro).

Pametno


bas je zamrlo trgovanje na ULPL …..ja sam jucer dokupio 110 komada po 59kn

je, totalna latargija, ja sam dosta pokupio oko 40, 5-6 mj… sad gledam da je 17 nalog na prodaji neki šaljivđija stavio na 500 kn,, cijena u rasponu od 3 – 500 kn hehhh,

ULPL u plusu bravooooo 🙂



bas je zamrlo trgovanje na ULPL …..ja sam jucer dokupio 110 komada po 59kn

je, totalna latargija, ja sam dosta pokupio oko 40, 5-6 mj… sad gledam da je 17 nalog na prodaji neki šaljivđija stavio na 500 kn,, cijena u rasponu od 3 – 500 kn hehhh,
[/quote]

BDI +4.44%, 2.378

kad je BDI 2010 bio toliki ULPL je vrijedila 600kn po dionici
a onih 610 komada je mojih samo signaliziram koliko je dionica vrijedila nekad kad je BDI bio 2378

ahahaha… onda stavi i max vrijednost koju je nekad imala, kad se zahebavaš zahebavaj se do kraja kad ima malo naloga, i tako je ova ZSE komedija pa da se nasmijemo malo :=))))

New Report

Close