ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 12:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nije to poanta … već da uvijek jedan povuče drugi kad dođe do divergencije … trebalo bi prema gore ali ću pričekati potvrdu
imam ulpl … čak i previše

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

pinball,
nema potrebe, u pravu si. bcti najčešće slijedi bdti i to s odgodom od nekoliko tjedana. sektori su povezani.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

http://www.tradewindsnews.com/tankers/1347496/credit-suisse-tips-products-tanker-upturn-in-2018

Ovde velika napetost. Kao napinjanje pred katapultiranje.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Zašto bi bilo katapultiranja?
Molim i cijenio bih kad bi netko htio napisati 10-ak rečenica o Ulpl.
Iznijeti mišljenje koje su dobre a koje loše strane ovog brodara i kako ga vidi u budućnosti.
Dobro je došla i pro i kontra.

najveći bad je da neki “strateški” partner TEORETSKI može za stotinjak milja kuna postati večinski … ukoliko bi se opet išlo u dokap i ine kombinacije jer su ovi ovdje po tom pitanju kraljevi diskoteke

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

https://www.lloydslistintelligence.com/llint/tankers/baltic-index.htm

4q jako dobre vozarine suhih tereta i tankera😉

koja kontrola cijene dionice, ode ovo opet 130…, ATPL +7%ULPL -7%…..

Povratak na 130kn?? ovdje treba stvarno imat živce a tko je ono još spominjao odnose cijena ATPL-ULPL? I da ima li tko kakvo racionalno objašnjenje ako se opet pojavimo na tim razinama oko 130 kn?

ja čekam da netko proda po 130, al nikako da dočekam, al strpljen spašen 🙂
možda nekom ne valja kompanija koja ima EBITDA u tri kvartala kao sadašnju tržišnu kapitalizaciju, ja imam vremena par godina sačekati da poberem plodove koji se sada sade :)))))

zrele plodove po 130?
e da vidimo i to
samo da se ne krene sa jačim gnojivom, onda odee

Misim da niste razumjeli kolega… sad je sadnja 🙂 a za branje ima vremena 😉

New Report

Close