ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kolega serislav čemu takve izjave, naročito ako ne pratite….. nije mi jasno zašto netko piše na dionici a ne prati je i poslovanje firme…


kolega serislav čemu takve izjave, naročito ako ne pratite….. nije mi jasno zašto netko piše na dionici a ne prati je i poslovanje firme…

Zanimljivo je da se najviše javljaju oni koji očito pojma o stanju trvtke nemaju.
Stalno se proziva serislav , ali nitko ne demantira jasnim i činjeničnim okolnostima.
Tvrtka je jednom nogom u stečaju, direktor plazi po zemlji nebi li ušičario neki kredit jer uvjeta za njega nema .
Sada, molim kolege trejdere, da me činjenicama demantiraju ?

možda ste u pravu kolega Grga, a možda je u pravu direktor “Uljanik proizvodnja opreme” koji je uzeo neki dan 10.000 komada

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



kolega serislav čemu takve izjave, naročito ako ne pratite….. nije mi jasno zašto netko piše na dionici a ne prati je i poslovanje firme…

Zanimljivo je da se najviše javljaju oni koji očito pojma o stanju trvtke nemaju.
Stalno se proziva serislav , ali nitko ne demantira jasnim i činjeničnim okolnostima.
Tvrtka je jednom nogom u stečaju, direktor plazi po zemlji nebi li ušičario neki kredit jer uvjeta za njega nema .
Sada, molim kolege trejdere, da me činjenicama demantiraju ?
[/quote]

Ja cu probat:

Q2/2015
DUGOROČNE OBVEZE 1.119.312
KRATKOROČNE OBVEZE 265.415

Q2/2017
DUGOROČNE OBVEZE 944.417
KRATKOROČNE OBVEZE 164.132

Q2/2015
OPERATIVNA DOBIT 104

Q2/2017
OPERATIVNA DOBIT 18.647

I najavili su sirenje na plinski biznis.


kolega serislav čemu takve izjave, naročito ako ne pratite….. nije mi jasno zašto netko piše na dionici a ne prati je i poslovanje firme…

Vidim firmu s dugom od 1.1 mlrd kn i gotovo nepostojećim kapitalom.
Za njih je i JDPL svemirski brod.
Istina, rast vozarina može stabilizirati stvari u kraćem roku, ali ovdje su problemi strukturni, evidentno. Ne moram pratiti poslovanje na mjesečnoj bazi da bi stvorio kakvu takvu sliku o firmi.
Zato moji novci idu u ATPL jer naprosto bolje rade. Možda sam se zeznuo, ali to će tek vrijeme pokazati.
Ne iznosim ništa osim svojeg mišljenja na koje imam pravo kao i svi drugi.
Nisam ja ni Bog ni Šejtan pa da bi sad netko posebno slušao mene, a ne nekog drugog.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



kolega serislav čemu takve izjave, naročito ako ne pratite….. nije mi jasno zašto netko piše na dionici a ne prati je i poslovanje firme…

Zanimljivo je da se najviše javljaju oni koji očito pojma o stanju trvtke nemaju.
Stalno se proziva serislav , ali nitko ne demantira jasnim i činjeničnim okolnostima.
Tvrtka je jednom nogom u stečaju, direktor plazi po zemlji nebi li ušičario neki kredit jer uvjeta za njega nema .
Sada, molim kolege trejdere, da me činjenicama demantiraju ?
[/quote]

Nemam untarnjih informacija, no koliko vidim frima za zasada pokriva sva dugovanja i dug se polako smanjuje, tržišna situacija je dobra, slijedeće izvješće će to i potvrditi, tako da je upitno čemu novi krediti, a na kraju čisto sumnjam da ih u trenutnoj situaciji ne bi dobili, pričamo u kreditima manjeg obima.
I ne nisam trejder….

Bravo drugovi, najzad se počelo postavljati pitanje stručnosti uprave (o odgovornosti se ni neće dok ne padne). Brodovi neprestano plove a love nigdje. Pomorci odlaze jer plaća kasni pet mjeseci. Što će bit kad neki brod stane npr. zbog neplaćanja goriva i sl. ? Ovdje je voda došla do grla….



@ serislav
Nisi upućen, ali donosiš zaključke da uprava nije sposobna?
I još pitaš se zašto te forumši napadaju?

serislav je postavio toču detekciju i pitanje
Možete meni kolega objasniti što je dobro kod ove uprave, što su to dobro napravili u zadnjih 10 god. ?
Onda ću ja vama napisati što sve nisu .
[/quote]

Kolega pogledajte gdje je bila cijena dionice prije 19 god…




kolega serislav čemu takve izjave, naročito ako ne pratite….. nije mi jasno zašto netko piše na dionici a ne prati je i poslovanje firme…

Zanimljivo je da se najviše javljaju oni koji očito pojma o stanju trvtke nemaju.
Stalno se proziva serislav , ali nitko ne demantira jasnim i činjeničnim okolnostima.
Tvrtka je jednom nogom u stečaju, direktor plazi po zemlji nebi li ušičario neki kredit jer uvjeta za njega nema .
Sada, molim kolege trejdere, da me činjenicama demantiraju ?
[/quote]

Ja cu probat:

Q2/2015
DUGOROČNE OBVEZE 1.119.312
KRATKOROČNE OBVEZE 265.415

Q2/2017
DUGOROČNE OBVEZE 944.417
KRATKOROČNE OBVEZE 164.132

Q2/2015
OPERATIVNA DOBIT 104

Q2/2017
OPERATIVNA DOBIT 18.647

I najavili su sirenje na plinski biznis.
[/quote]

I brodovi i dalje plove…

http://www.uljaniksm.com/pages/karta.php

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/uljanik-plovidba-ulazi-na-trziste-prijevoza-ukapljenog-plina-20170403

Ovo je članak za plin…

I neki govore da menadžment tu nije dobar??
S plinom će mislim napraviti odličan posao!


https://www.tportal.hr/biznis/clanak/uljanik-plovidba-ulazi-na-trziste-prijevoza-ukapljenog-plina-20170403

Ovo je članak za plin…

Koliko ja razumijem tekst, ovo je najava dokapitalizacije po sistemu daj što daš i puste želje i pozdravi.
Možda neke nove snage u upravi bi imali novu naklonost investitora, ali mislim da ova uprava to više nema.

New Report

Close