ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 19:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.dryships.com/pages/report.php

Bitno je da se kreću brodovi, a sto se vidi i na stranici..
Btw, vozarine prema novom uzletu

Ovaj lik je mogao prodati bez ikakvih problema ovih 220 komada i po 160kn. Na silu gura po 155, očito opet namjerno spuštajući cijenu.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Po preometu ne bih rekao, osim ako si baš ti to napravio. Euforija se i tu brzo ispuhala. Točno je da se uglavnom traži keš i na većini dionica postoji samo rasprodaja, kupnje gotovo da i nema. Totalno u raskoraku s drugim tržištima. Nesnosan Smrad iz Agrokora je zagadio sve i u potpunosti razotkrio istinu o nama kao društvu.To traje već duže vremena a čini mi se da se još pojačalo s kasnom objavom njihovih skrivenih dodatnih jamstava i NB izlaskom iz rivp. I turizam koji je jedini držao crobex je krenuo nizbrdo rušeći druge sektore još više.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

To da bilbija i bakic izlaze iz rivp vec mjesecima nije novost…barem meni..
bilbija se okrece brodarima tj atpl a bakic ddjh i tek cemo vidjeti cemu jos…
Turizam je odradjena prica…
Drzim da su brodari slijedeca…
Idemo vidit…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE


Po preometu ne bih rekao, osim ako si baš ti to napravio. Euforija se i tu brzo ispuhala. Točno je da se uglavnom traži keš i na većini dionica postoji samo rasprodaja, kupnje gotovo da i nema. Totalno u raskoraku s drugim tržištima. Nesnosan Smrad iz Agrokora je zagadio sve i u potpunosti razotkrio istinu o nama kao društvu.To traje već duže vremena a čini mi se da se još pojačalo s kasnom objavom njihovih skrivenih dodatnih jamstava i NB izlaskom iz rivp. I turizam koji je jedini držao crobex je krenuo nizbrdo rušeći druge sektore još više.

ova ti je odlična, kako stvari stoje postoji opasnos da se svi novci iz svih tvrtki “bivših socijalističkih” na isti način opere kao u AGROKORU, kako stvari stoje i idu, to je budućnost

samo što nije...

Dionice čija vrijednost stagnira ili pada i koje ne nose dividendu nisu nikome zanimljive. Nitko ne želi u njih uložiti svoj novac, rađe ga deponira u banku, a vlasnici dionica ih se žele rješiti.
ULPL bi prema svim pokazateljima trebao imati pozitivan FI za 3. Q, kao za cijeli period I-IX mjesec pa bi vrijednost dionice trebala porasti (ako opet ne bude nekih iznenađenja tipa neplanirani troškovi dokovanja, havarije na kotlu…i td…).
Pričekajmo kraj X mjeseca pa čemo vidjeti. Do tada ne treba očekivati nikakav rast…

Nakon što se razotkrio dioničar koji želi prodavati svoje dionice jeftino mnogi su nanjušili krv i očekuju jeftinu priliku. Ali vrlo lako se može dogoditi i iznenađenje u suprotnom smjeru. Samo jučer npr. bcti +5%, a u odnosu na prije godinu dana +50%. O rastu BDI indeksa ionako se sve zna.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Imam puno ULPL, ali ispada da je ATPL puno pametniji izbor, jednostavno IB je usao sa puno casha i cijenaje otisla gore, na ostalim brodariam fale ozbiljni ulagači koji mogu dignuti cijenu… nažalost do tada ovakovo mrcvarenje… BDI neka nikakav utjecaj na cijenu… zalosno, koliko god je to smijesno….

@Mannu
Koji je to dionicar?

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=ULPL-R-A

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Jel ima neko cijelu knjigu dionicara?

Pozdrav,

ima li netko bila kakva relevantna saznanja što se događa s ovom tvrtkom?

samo što nije...

New Report

Close