ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 13:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


To sa 160 ti je market marker…a kad cijena.malo naraste tipa do 170 i vise bit ce ti nalozi po 130 kom….gedaj pa ces vidjeti

Ništa me ne košta da ga pričekam, valjda mu je to izlazna strategija na 130kn.

Hvala za info

Nema izlazne strategije…on je MM i prisutan je na trzistu radi likvidnosti…bilo kupnje ili prodaje…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE


Ulpl TA jako jako zanimljivo….
Sve u privitcima…🏋️

Kolega koju aplikaciju koristite ako nije tajna?
Pozz



Ulpl TA jako jako zanimljivo….
Sve u privitcima…🏋️

Kolega koju aplikaciju koristite ako nije tajna?
Pozz
[/quote]
Investing.com

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE


Ulpl TA jako jako zanimljivo….
Sve u privitcima…🏋️

Ne zimku.

Di je tu graf i tehnička?

Dobro se drži tu cijena , Atpl npr. stoji već dugo oko 420, Jdpl je nešto porastao ali bid je još uvijek tek oko 30.



Ulpl TA jako jako zanimljivo….
Sve u privitcima…🏋️

Ne zimku.

Di je tu graf i tehnička?
[/quote]
Evo pravi dokaz gdje sami sebe demantirate i pokazujete koliko je veliko vase neznanje..
Trebali bi znati kao stari korisnik nemozete privitke staviti u citirnu poruku…
Dakle svi privitci za TA ulpl su na predhodnoj stranici..
A druga stvar koju bih vas zamolio a to je da barem sa.menom ne koristite izraze poput zimku umjesto kuzis jer se tako moj maleni od 7 godina izrazava….bez uvrede…cisto dobronamjerno vam govorim..
I kako vas netko uopce moze ozbiljno shvatiti nakon takvih izraza i takvog nacina komunikacije…
Ja sto god sam do sad napisao vi ste se zalijepili za.mene govoreci bez ikakvi argumenata da to nista nevalja…
Zisku?
PS
Privitci su na.predhodnoj stranici koga interesira..

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Evo i najnivija TA za ulpl…
Kako se i vidi u privitcima….sva cetiri signala su u zelenom sa strong buy…tko se barem malo razumije sve ce mu biti jasno..
Lp

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Grafovi i stanje su stari nekoliko dana..
Takva je aplikacija…..izvor gore navedenog… investing.com
Biljezim se sa stovanjem

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

@SeaBear: mislim da ste krivo shvatili kolegu Vauvau. Pitanje je bilo kakva je to tehnička analiza iz koje se vide samo grafovi/povijest kretanja cijene dionice kroz određeni period. Detaljna TA bi, između ostalog, trebala uključivati NAV izračun. Svako dobro vam želim, nema potrebe za vrijeđanjem.


@SeaBear: mislim da ste krivo shvatili kolegu Vauvau. Pitanje je bilo kakva je to tehnička analiza iz koje se vide samo grafovi/povijest kretanja cijene dionice kroz određeni period. Detaljna TA bi, između ostalog, trebala uključivati NAV izračun. Svako dobro vam želim, nema potrebe za vrijeđanjem.

Samo da nadopunim svoj prethodni post. Ne znam zašto glumim fiškala drugima i pretpostavljam što drugi misle. Mea culpa ako sam bilo što krivo protumačio.
A vama kolega SeaBear hvala na dosadašnjem trudu.

kupovali smo na 130

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close