ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,60
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Nekad je ULPL sa manjom flotom vrijedila 2.000+ kn po dionici.
nekad je bilo 5x manje dionica

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial



Nekad je ULPL sa manjom flotom vrijedila 2.000+ kn po dionici.
nekad je bilo 5x manje dionica
[/quote]
… nije baš 5x…
… i na kraju zadnje dokapitalizacije imala je 3 tankera + 3 bulkera.
A sad ima 4 tankera + 5 bulkera :).

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Pa i sad imaju 3+3…ostatak je u menagementu.

Ima li koja dobra duša za uputiti na link preko kojeg je moguće vidjeti BDI u stvarnom vremenu?
Inače posjednik sam svih brodarskih dionica osim TPNG, i svugdje sam teška pšna, ali među njima mi je ULPL uvjerljivi rekorder s minusom od 73%.

Ulpl TA jako jako zanimljivo….
Sve u privitcima…🏋️

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Ako EBITDA na kraju trećeg kvartala bude veća od 90 mil ulazim svom silinom i bez pogovora

mogla bi bit iznad 90 mil.. ja bez obzira na rezultat q3 ulazim ako padne ispod 135 opet

da, ovdje je uvijek bilo prodavatelja u izobilju


Ako EBITDA na kraju trećeg kvartala bude veća od 90 mil ulazim svom silinom i bez pogovora

Ako ti dosadašnje cijene nisu bile bile dovoljno primamljive za ulazak čisto sumnjam da će to biti one nakon q3. Pogotovo ako se ostvari navedeni cilj.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Dobar Mannu dobar….



Ako EBITDA na kraju trećeg kvartala bude veća od 90 mil ulazim svom silinom i bez pogovora

Ako ti dosadašnje cijene nisu bile bile dovoljno primamljive za ulazak čisto sumnjam da će to biti one nakon q3. Pogotovo ako se ostvari navedeni cilj.
[/quote]

Na 130 je bio onaj prodavatelj sa 160kom ,uvijek je došao sa 160kom i nudio po 130kn,zašto mislite da se neće vratiti, očito mu paše ta cijena, možda griješim ali ću ga čekati,a nakon q3 ću odlučiti

To sa 160 ti je market marker…a kad cijena.malo naraste tipa do 170 i vise bit ce ti nalozi po 130 kom….gedaj pa ces vidjeti

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

New Report

Close