ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 05:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mislim da rok istječe sa slijedećim izvješćem.. 🙂

my,


Vidi se da želi gore, ali za sada ne ide.
Radi li se o vremenu kada će probiti tu gornju granicu?

Kako je danas prešla 200, znači da je sutra na 180, minimum. Nije druk, obradite pažnju na dosadašnji put.Dobro je da je likvidnija pa se da trejdat nasitno, no moraš se nadmetat sa MM om.
[/quote]

Ili hoćete samo reć: “Prodao sam na 200, a sad bih opet ušao isppd 190”??
Bdi raste iz dana u dan, Ulpl ušao u posao s plinom, ne znam tko bi sad prodavao ispod 200??

JP Morgan cuts tanker rate forecasts

First quarter projections cut across the board with products looking better than crude longer term.

For products tankers, Parquette was more positive, despite lower expectations in the short term.

His numbers suggest MRs earning $10,980 per day in the first quarter of 2017, $4,420 below his earlier guidance.

MR rates are set to climb to $12,820 per day for 2017, on to $16,000 per day next year and further to $18,000 per day from 2019 through to 2021, today’s report said.

“While we remain cautious near term given the remaining deliveries that will be made, we view the medium-term outlook for products as very positive given the lack of supply growth and strong demand fundamentals,” the analyst said.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.


my,


Vidi se da želi gore, ali za sada ne ide.
Radi li se o vremenu kada će probiti tu gornju granicu?

Kako je danas prešla 200, znači da je sutra na 180, minimum. Nije druk, obradite pažnju na dosadašnji put.Dobro je da je likvidnija pa se da trejdat nasitno, no moraš se nadmetat sa MM om.
[/quote]

Ili hoćete samo reć: "Prodao sam na 200, a sad bih opet ušao isppd 190"??
Bdi raste iz dana u dan, Ulpl ušao u posao s plinom, ne znam tko bi sad prodavao ispod 200??
[/quote]

Eto svatko tko želi će danas moći kupiti ispod 190, pa i niže vjerojatno. Do takvih podataka došao sam mukotrpnom tehničkom i financijskom analizom te savjetovanjim sa puno financijskih strčnjaka.

Supre nastavljaju rast… skoro na 10000….


Supre nastavljaju rast… skoro na 10000….

Za ULPL to nije dovoljno. Fale dobre vijesti o poslovanju. Ako FI za 1.Q bude pozitivan i ako se pojavi “rumors” o dividendi, dionica će eksplodirati. Moguće je da u kratkom vremenu dođe do 4** kn.

A ako dodje do 4xx, ide dokap po nominali 😉

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Meni nikako nije jasno da ljudi ne vide da je ovdje slično kao u Agrokora, neisplaćuju se plaće, dobavljači…
a vi bi da je na 4xx. Mišljenja sam da će trebat prodat još koji brod (Atlantska) da se dođe u normalu.


Meni nikako nije jasno da ljudi ne vide da je ovdje slično kao u Agrokora, neisplaćuju se plaće, dobavljači…
a vi bi da je na 4xx. Mišljenja sam da će trebat prodat još koji brod (Atlantska) da se dođe u normalu.

Svašta, iznošenje informacija bez pokrića…

Evo malo što se tiče Supramaxa i njihovih vozarina:
Prosječan BSI za III kvartal 2016: 676
Prosječan BSI za IV kvartal 2016: 795
Prosječan BSI za I kvartal 2017: 781
Trenutni BSI u drugom kvartalu 2017: 889
Vaš link …

Ovdje bi drugi kvartal definitivno trebao biti pozitivan, naravno ukoliko značajno ne padnu vozarine.Moje očekivanje da će cijena dionica u godinu dana barem duplo na sadašnju…

Slijedeci tjedan je izvješće, očekujem pozitivno…

očekivanje = razočarenje

New Report

Close