ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 02:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


jos ce tu danas mozda do 200 a ap na 400

Ne može jedna u nebo a druga po moru, jel tako?

🙂

Pustite želje.

Treba probiti prvo 180,00 kn.

Tu se još igra igra.

ključno je cca. 200 (iako bi i ovdje još moglo biti borbe) … a onda tko preživi, pričat će 🙂

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Zanimljivo stoji u izvješću..
POSLOVNI DOGAĐAJI U 2017. GODINI
U veljači 2017. godine izvršeno je nakon petogodišnjeg operiranja prvo redovno
dokovanje broda za prijevoz rasutih tereta Stoja u Kini.
U veljači 2017. godine izvršeno je spajanje singapurskih kompanija ULJANIK
SHIPMANAGEMENT PTE. LTD. i ULJANIK TANKER MANAGEMENT PTE. LTD. koje
od dana njihova spajanja posluju kao jedno trgovačko društvo pod nazivom ULJANIK
SHIPMANAGEMENT PTE. LTD. Predmetno spajanje provedeno je iz razloga optimizacije
troškova i racionalizacije poslovanja dvaju sestrinskih trgovačkih društava iz Grupe
ULJANIK PLOVIDBA


Samo neka rastu vozarine pogotovo sadašnjim tempom , izvješće će biti vrlo zanimljivo.

za razliku od prosle godine u ovo vrijeme, BDI index je danas duplo više tako da bi izvješće moglo biti jako dobro..


U veljači 2017. godine izvršeno je spajanje singapurskih kompanija ULJANIK
SHIPMANAGEMENT PTE. LTD. i ULJANIK TANKER MANAGEMENT PTE. LTD. koje
od dana njihova spajanja posluju kao jedno trgovačko društvo pod nazivom ULJANIK
SHIPMANAGEMENT PTE. LTD. Predmetno spajanje provedeno je iz razloga optimizacije
troškova i racionalizacije poslovanja dvaju sestrinskih trgovačkih društava iz Grupe
ULJANIK PLOVIDBA

***jel zna netko prihode i poslovanje tog društva Uljanik Shipmanagement pte.ltd.?

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Otključavanje. Rast kineskog uvoza za čudesnih +38% yoy u veljači ne može se tek tako ignorirati.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

zna li netko koliko u prihodima ucestvuje tankerski dio a koliko ostali ? hvala




***da, ali je dionica 100% skuplja, a to je meni signal za ulazak… a izvješće je, ako uzmemo u obzir vraćanje debelog kredita, šokantno dobro uz prošlogodišnje rekordno niske spotove koji su već sad na duplim vrijednostima

Upravo to, odnosi se moraju iznivelirati kad-tad. Trenutna razlikq je točno 100%, a povijesni odnos tih dionica je max.20%
Stoga to mora biti odrađeno i to vjerujem ubrzo.
[/quote]

budu tamo negdje omjer 500:700
[/quote]
Čini se da imamo dosta za odraditi


zna li netko koliko u prihodima ucestvuje tankerski dio a koliko ostali ? hvala

čini mi se da tankeri i dalje svojim prihodima pokrivaju minuse bulkova bez obzira na trenutne trendove BDIa….

mislim da ovdje rast tek slijedi…pogotovo kako se bude bližio 1q..:)

u strahu su velike oci 🙂 …..kako je netko uspio izbit dionice drhtavim rucicama

New Report

Close