ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 04:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Koliko vidim iz izvjestaja,direktor optimistican za rasute u 2017,sto veseli.tekuci stabilni .gledajuci FI generalno,kao i kod atpl ocekivala se katastrofa,ispalo je bolje od svih ocekivanja

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ovo je ipak najbitnije:

“…….Kretanja na svjetskom pomorskom tržištu ukazuju na snažan rast u segmentu prijevoza
rasutih tereta i to počev već od veljače 2017. godine. Iako se uključenje većeg broja već

izgrađenih brodova za prijevoz rasutih tereta očekuje u prvom kvartalu ove godine, očekujem
da će rast vozarina ipak biti značajan, a sve kao posljedica povećane aktivnosti na tržištu i
smanjenog broja novougovorenih brodova. U tankerskom prijevozu očekuje se oporavak
tržišta u drugom kvartalu ove godine, a sve kao posljedica povećane potražnje i smanjenog
broja novoizgrađenih / novougovorenih tankera……”

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ne znam za ostale ali ja sam i više nego zadovoljan izvještajem … samo tim trendom i dalje 😃👍👍

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

DANAS BI SVI BDI indexi trebali biti u zelenom

Moze mi netko reci gdje se mogu vidjet vozarine za tankere? hvala

http://www.lloydslistintelligence.com/llint/tankers/baltic-index.htm

poceo sam sa sobom pricat, izgleda da je ovo 🙂

***nitko osim Pinballa ne komentira izvješće, svi ste zadovoljni?

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

***da, ali je dionica 100% skuplja, a to je meni signal za ulazak… a izvješće je, ako uzmemo u obzir vraćanje debelog kredita, šokantno dobro uz prošlogodišnje rekordno niske spotove koji su već sad na duplim vrijednostima

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Samo neka rastu vozarine pogotovo sadašnjim tempom , izvješće će biti vrlo zanimljivo.


***da, ali je dionica 100% skuplja, a to je meni signal za ulazak… a izvješće je, ako uzmemo u obzir vraćanje debelog kredita, šokantno dobro uz prošlogodišnje rekordno niske spotove koji su već sad na duplim vrijednostima

Upravo to, odnosi se moraju iznivelirati kad-tad. Trenutna razlikq je točno 100%, a povijesni odnos tih dionica je max.20%
Stoga to mora biti odrađeno i to vjerujem ubrzo.



***da, ali je dionica 100% skuplja, a to je meni signal za ulazak… a izvješće je, ako uzmemo u obzir vraćanje debelog kredita, šokantno dobro uz prošlogodišnje rekordno niske spotove koji su već sad na duplim vrijednostima

Upravo to, odnosi se moraju iznivelirati kad-tad. Trenutna razlikq je točno 100%, a povijesni odnos tih dionica je max.20%
Stoga to mora biti odrađeno i to vjerujem ubrzo.
[/quote]

budu tamo negdje omjer 500:700

pepe7

jos ce tu danas mozda do 200 a ap na 400

pepe7

New Report

Close