ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 10:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.dryships.com/pages/report.php

08th February 2017

Baltic Dry Index (BDI) -12 702

Panamax index u plusu
Supramax index u plusu

Počeli okretati u plus pomalo!

Evo ga, danas svi u plusu, BDI plus 1%!
Kupujmo dok još daju po 160.

http://www.dryships.com/pages/report.php

09th February 2017

Baltic Dry Index (BDI) +5 707

neznam čemu skupljat ovu dionicu kad i ako opstanu neće dijelit dobit bar još pet godina. Moglo se zaradit kako sam rekao od 120 do sad…


neznam čemu skupljat ovu dionicu kad i ako opstanu neće dijelit dobit bar još pet godina. Moglo se zaradit kako sam rekao od 120 do sad…

kad i ako počnu dijelit dobit nećete ju kupovati po 1xx već po xxxx

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Mislim da bi sad brodari ponovno mogli postati glavni u rastu, jer Bdi je okrenuo smjer i sva očekivanja od 2017. kao godine oporavka za brodare bi se trebala ispuniti.

Izgleda da je to to, BPI i BSI su krenuli s rastom, sad ih još samo treba popratiti i BCI i može se mirno ploviti.
Kad kupci shvate da je trend uistinu promijenjen bit će svega.

Ovo izgleda MM preprodaje sam sebi.
Mislim da bi bilo suludo sad kad je napokon dočekan rast vozarina prodavati ispod 200.

“Ovo izgleda MM preprodaje sam sebi.
Mislim da bi bilo suludo sad kad je napokon dočekan rast vozarina prodavati ispod 200.”

možda je čudno, ali na našem tržitu i nije onima koji se duže bave brod.dionicama , a to je da puno ovisi o kretanju ATPL. ona je tehnički gledano, “šefica ” brodara na zse . ako dobro potegne , onda će za njom i jdpl i ulpl. kod jdpl ima još olakotna okolnost moguće privatizacije, tako da on može jako puno potegnuti , dok kod ulpl sam malo rezerviraniji; dosta je troma dionica ;gledajući statistički, gotovo uvijek među zadnjima potegne prema gore.
prema predikcijama za 2017 i 2018, cifra od 200 kod ulpl je lako dostižna , ovdje ipak govorim o još većim razinama .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Jadroplov ima i najmanji dug.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

čekajmo FI da vidimo te detalje malo konkretnije. u svakom slučaju drago mi je zbog toga .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close