ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 14:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.dryships.com/pages/report.php

26h January 2017

Baltic Dry Index (BDI) -22 840

Nakon građevinaca neočekivano sam se izložio ovoj plovidbi….

Sad u kojem smjeru će ploviti bumo vidjeli…..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Svaka čast našim brodarima, BDI i ino brodari rone iz dana u dan, a naši rastu sve više.
To inače nije nikad bila praksa.
Gledam Drys i stvarno je nemoguće što se događa s tom dionicom, nakon splita 1:8 pri cijeni od 1 USD, cijena opet pala 60% u par dana i mogla bi opet doći na 1 USD.
A još nedavno su se za nju bili otimali po skoro 200 USD i to prije splitova. A kod nas se očekuje samo med i mlijeko u ovom sektoru.

http://www.dryships.com/pages/report.php

27th January 2017

Baltic Dry Index (BDI) -13 827

kupnja se fino slaže iznad 175……šta se to dešava? 🙂

Baloni moj vrane ja kupih na 5920 i jos sam bio sretan a sto da velim


kupnja se fino slaže iznad 175……šta se to dešava? 🙂

Oporavak tržišta, hvatanje Atlantske i svašta nešto.

S obzirom da je ULPL bolje disperzirala svoju ponudu (product and dry bulk) uopce mi nije jasno
zasto je atlanska preko svoje nominale a ULPL nije ni blizu…..

A možda je netko vidio izvještaj za 2016-u

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

davno nisam vidio ovakav pritisak na kupnji

Tržišna kapitalizacija ULPL oko 100mil kn, pa to je realna vrijednost tek jednog broda, firma ima godišnji promet veci od toga… neću više…

a ja, tako je to, danas nitko neće za godinu dvije, tri će se otimat ne pitajući za cijenu, zato uživaj sada :), koliko bi ih bilo sretno da je još ATPL po 100 da možeš kupit još par puta niže kako je bila kad je nitko nije htio, ili građevinari, turisti… ma svi koji su do sada narasli.

a koliko je realna vrijednost? heh, burza je mjesto gdje je logika da nema logike,, iako je to vrijednost jednog broda, ima i brdo kredita, ali realno svaka komanija ima kredita poprilično,

zato pomalo, diverzifikacija, a učiš dok si živ, iako ako nećeš iskoristiti prilike kad se sve na koljenima, pa kad ćeš kad je na ATH? ili kad je sve bajno krasno?

New Report

Close