ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jučer je DRYS završio na 115,00

Zašto se ne vidi na yahoo?

Na asku i na bidu prvi jedino MM sa istom količinom.

Nije se uopće trgovalo s njim.


Jučer je DRYS završio na 115,00

Zašto se ne vidi na yahoo?

Zato što nije bila trgovana. To je bio futures.

Kada stane efekt reverse split bit će gadnog crvenila.

Prateći kretanje Tankerske TPNG izgleda kao da su tankeraši počeli nešto štekati. Neki najavljuju da će i kod njih ruže sada manje cvjetati, a budući da je Ulpl isto tankeraš vidjet ćemo što će biti kod njih.

Čudno je to s futuresima.
Obično ako je dan u kojem se nije trgovalo, ne prikazuje ni futurese.

Tankerski index

http://www.lloydslistintelligence.com/llint/tankers/baltic-index.htm

Evo nam i futuresi u usa opet dvocifreni rast…a sto reci…neki nikako da prihvate da je poceo oporavak nakon 9 godina..
Brodari rade sa nulom na BDI 1200…danas bi trebali probiti tu cifru…a onda pocinje bal…
Opet kako za koga…
Moj pos zaista nije nagovor u bilo kojem smislu na bilo koju akciju ili reakciju sto se tice kupovine bilo kojih dionica a pogotovo ulpl koje i sam posjedujem.

A BALVANA!!! :) :) :)

NM 35% gore u pre marketu

A BALVANA!!! :) :) :)


Evo nam i futuresi u usa opet dvocifreni rast…a sto reci…neki nikako da prihvate da je poceo oporavak nakon 9 godina..
Brodari rade sa nulom na BDI 1200…danas bi trebali probiti tu cifru…a onda pocinje bal…
Opet kako za koga…
Moj pos zaista nije nagovor u bilo kojem smislu na bilo koju akciju ili reakciju sto se tice kupovine bilo kojih dionica a pogotovo ulpl koje i sam posjedujem.

Kao npr. ?

Npr. za ove što su se iskrcali pa bi sad ponovo da se vrati da mogu kupiti po 130

A BALVANA!!! :) :) :)

DSX u pre marketu +16%
NM u pre marketu 37 %
drugi brodari me ne zanimaju
Ovo je pravi pokazatelj

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close