ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nikako da prokužin ove što prodaju kad je cijena svaki dano već na otvaranju veća za 20%.
s obzirom ba bdi i usa market brodara sutra opet isto…pa zasto ljudi gubite novce…čemu tolika nuroza…da samo držite zaradujete…ovako stalno kupujete pa nakon par posto pporodate pa opet skuplje kupite i tako u krug…da mije ući u taj način djelovanja i razmišljanja da se odmorim samo pet minuta…nevjerojatno koliko su ljudi plitki i preplašeni

A BALVANA!!! :) :) :)

i što je najsmješnije platit ćete porez na taj mizerni trejd…da ste uzeli 100-2005…pa prodali..u ovom trenutku jer je takav sentiment i tržište sve ok…ali zarade od 10-500 kn…pa to je kao na placu pri prodaji salate i švercom cvijećem…jednostavno NE RAZUMIJEM

A BALVANA!!! :) :) :)

http://finance.yahoo.com/quotes/DSX+DRYS+EGLE+EXM+FREE+GNK+nM+OCNF+SEA+QMAR+BHO+TRMD+ESEA+TBSI+TOPT+PRGN+GDOCF.pk+dnord.co+torm.co+gogl.ol+ceco.ol+bel.ol+jin.ol/view/v1?bypass=true&ltr=1

brodari ponovo UP!
Što se tiče današnjeg prometa i reakcija, ono po principu povuci potegni, to je više nego čudno, osim ako to nisu članovi uprave, koji dionice dobivaju vlastitom odlukom BESPLATNO

samo što nije...

Rast stao unatoč rastu Bdi-a i ino brodara.
Ni Atpl ne raste a Jdpl se vratio čak i u minus.
Je li to bilo to za ovaj put ili?

Pa do kud bi trebalo potegnut da Vam paše … nije dobro na 12x nije dobro na 18x … kad je dobro?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

značajni rast brodara opet i stalno UP!!! četvrti dan zaredom, sutra mislim da će biti još zanimljivije, samo da kažem uz sve da cijena goriva raste, sve raste

samo što nije...


Nikako da prokužin ove što prodaju kad je cijena svaki dano već na otvaranju veća za 20%.
s obzirom ba bdi i usa market brodara sutra opet isto…pa zasto ljudi gubite novce…čemu tolika nuroza…da samo držite zaradujete…ovako stalno kupujete pa nakon par posto pporodate pa opet skuplje kupite i tako u krug…da mije ući u taj način djelovanja i razmišljanja da se odmorim samo pet minuta…nevjerojatno koliko su ljudi plitki i preplašeni

Pa onda još i ovo što sam napisao…
i što je najsmješnije platit ćete porez na taj mizerni trejd…da ste uzeli 100-2005…pa prodali..u ovom trenutku jer je takav sentiment i tržište sve ok…ali zarade od 10-500 kn…pa to je kao na placu pri prodaji salate i švercom cvijećem…jednostavno NE RAZUMIJEM

@ NAVIGARE
značajni rast brodara opet i stalno UP!!! četvrti dan zaredom, sutra mislim da će biti još zanimljivije, samo da kažem uz sve da cijena goriva raste, sve raste

Evo i opet isto…danas su kupovali pa prodavali neki po 5-6 puta….neki mi se javljaju i na PM…
A Ljudi moji dajte shvatite da samo gubite novac takvim sitnim trejdom…plaćate bespotrebno porez na vašu mizernu zaradu od 100-500 kuna i još uz to kočite rast cijene..
Pa nevjerojatni ste…majke mi…ovo još nism vidio od kad se bavim burzom a sitni kokošari umjesto da po prvi put u životu iskoriste ovaj senitiment ,oporavak i rast nakon 9 godina padanja neki kupuju i prodaju dionicu na samom dnu i trejdaju je po par kuna na cijeni od 150-180 kn…dionicu koja je svoj ATH imala na 4000 kuna…pa ako hoćete sačekajte barem malo pa trejdajte bar po 100-200 kuna po dionici a ne par kuna….uvjek je bilo kokošara…ali ovi danas su neki novi…izgleda da je na burzi stasala generacija koja živi od burze…ono zaradi svaki dan 20-30 kuna za kruh i mlijeko i to je to…a 100-tine tisuća kuna im prolaze ispred očiju..
Ja sam naprosto šokiran!!!!!!

A BALVANA!!! :) :) :)

Evo da i ja postam….strašno…ovakav trend od nekoliko dana nisam vidio u svojoj 15 godina dugoj burzovnoj karijeri…ovo je vani opća histerija..
kupuje se sve živo što se tiče brodara

http://finance.yahoo.com/quotes/DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI?ltr=1&bypass=true

A BALVANA!!! :) :) :)

I koliko će sutra biti otvaranje?
Ovi što su prodali će sutra kupovati opet 10% skuplje…ajde neka…svaka škola ima cijenu…samo neki je svaki dan iznova ponavljaju…a brokeri trljaju ruke…i poreznjaci također..
Naučite već jednom draga moja gospodo…kad vam se rast nako 10 godina nudi sam od sebe…uzmite ga…..pa što bi još htjeli!!!!!

A BALVANA!!! :) :) :)

A to što je Nav negativan i koliko će vremena trebati da opravda ovu cijenu nema nikakve veze?
Stanje brodara se nije ništa poboljšalo niti će značajnije sljedeće godine, jer još ni tada vjerojatno neće poslovati pozitivno.
Tako da se ne treba čuditi što nisu svi optimistični da treba “neograničeno rasti” godinama prije nego se poslovanje značajno popravi.
A za Drys je netko komentirao na Jdpl koliko je zapravo bip pao nakon čak par splitova dionica.
Neki bi rekli da je ovaj rast već “puna šaka brade”.

Opet nista ne razumite…
Kupuje se buduce poslovanje …NAV….i dobit koja ce biti..
Ovo o cemu vi pisetw je proslost…
Ako niste do sada naucili da burza odrazava cijenu 12 mjesecu unaprijed onda nemamo o cemu pricati..
Gledajte kakvi ce pokazatelji…vozarine…NAV …dobit i sve drugo biti za godinu dvije….i onda recite koliko bi platili za cijenu dionice..
Meni se cini da je na burzu a pogotovo ovdje na forum dosla genwracija koja uopce nezna i ne razumje osnove funkcioniranja burze a pogotovo ulaganja…
K jige u ruke mladicu…
Zaboravite proslost….gledajte sto ce se desiti u buducnosti i to je ono sto kupujete…
Kad NAV bude pozitivan i prikazana velika dobit….meni je to signal za prodaju….kao sto sam i napravio 2007 u 12 mjesec

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close