ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

He, i šta misliš šta će se dogoditi?
Možeš mislit da će banke pustiti da bankrotira i izgube lovu koju su im dali za brodove ili će jednostavno refinancirati.

Ovdje sad igra psihologija u ukalkuliranje rasta vozarina i kompletan oporavak tržišta…nikakve crtkarije i TA….pa pogledajte atpl…ona je prema TA i crtkarijama trebala pasti 10 puta do sad…a ne da raste…nego i dalje ide…
Stoga smatram da nikakva TA nije relevantna pogotovo u ovakvoj situaciji pogotovo na našem tržištu pogotovo nakon 9 godina brutalnog padanja..
Ovo je samo moje mišljenje i nije nagovor na ništa.
Posjedujemo ulpl i nikom ništa ne preporučujem a pogotovo da formira cijeni sa trokutima i olovkom…

A BALVANA!!! :) :) :)

Vozarine u rastu. Pogotovo je interesantno da trogodišnje vozarine rastu…
Vaš link …

Najviše od svega ovdje veseli promet konačno!!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

jako likvidno od starta

evo blokade – bez veze

Jos kad uorava izade sa dokapom za postojece dionicare evo nas na scenariju iz 2007 godine….a rekli su da hoce….a da znaju pogoditi pravi trenutak to.su pokazali…
Najbolji i najsposobniji managment u HR..
Svaka cast Pavleticu…kapa do poda…znas znanje i imas osjecaj za trenutak..
Bravo

A BALVANA!!! :) :) :)

A ja se ne sjecam kad je atpl ovoliko bjezala ulpl….uvjek su te dvije dio ice bile na razlici 10-20% gore dole

A BALVANA!!! :) :) :)


A ja se ne sjecam kad je atpl ovoliko bjezala ulpl….uvjek su te dvije dio ice bile na razlici 10-20% gore dole

mnogi će se i ovoga rasta sjećati, neki po zaradi, a neki po nečem drugom


A ja se ne sjecam kad je atpl ovoliko bjezala ulpl….uvjek su te dvije dio ice bile na razlici 10-20% gore dole

s tim da na atpl postoji izvjesni Igor, koji gura cijelu priču..

bdi +1.8% 1084
pnmx +9.8% 9272
supre +0.9% 7457

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

http://www.dryships.com/pages/report.php

Baltic Dry Index (BDI) +19 1084

New Report

Close