ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Volim Puljane i Istijane….to su sposobni ljudi…u sta god sam ulozio sam oplodio gdje su oni vladali….a da nije ovog menadmenta ovo bi davno bilo u bankrotu….a s obzirom da nije…i nece…
Samo moje.misljenje

a kad je već preživjelo, u srednjem roku bi moglo biti i isplativo

porast vrijednosti dionica brodarskog sektora od 30% pa do 130% (jučer), kao što sam nedavno to objavio biti će jako zanimljivo, izgleda da slijedi značajniji oporavak brodarskog sektora

samo što nije...

Danas eskluziva
bdi nakon skoro godinu i po bdi prelazi 1000
bdi +7.3% 1045
pnmx +5.7% 8075
cape +16.5%

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Trend set ekipa gura ,ali barem se nešto zbiva .

opa vidi i na ulpl se počelo opako kuhati,, kupnja 3x jača od prodaje,, kad ovdje krene stampedo bit će isto opako,, iako nema logike da raste,, al ako se ne kupuje na dnu kad će se kupovati 🙂

http://www.dryships.com/pages/report.php

Baltic Dry Index (BDI) +71 1045 🙂

zanimljivo, opet i danas uzlet brodara od 30 do preko 60%, biti će veselo

samo što nije...

Kolega treba prvo nastavit rast a onda i proci 17x … pa cemo onda vidjet

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ja nebi nista prognozira….ali nakon 9 punih godina pada i stagnacije…vrijeme.je za barem blagi oporavak…to je najskromnije sta mogu napisati…a usa brodari lijepo daju na.znanje…

A BALVANA!!! :) :) :)

http://www.seebiz.eu/bdi-index-nakon-petnaest-mjeseci-opet-iznad-1000-bodova/ar-145712/

ice to gore….strpljen spašen

Koje bolje prilike?
Pa ovdje kad i ako se vozarine oporave bit će zarada par puta na sadašnju cijenu,,,, samo treba dočekati KAD :).
Ovdje nema polaganog rasta i pada, obično na brodarima to bude brzo i žestoko, samo je pitanje pravog tajminga ulaska/izlaska…

lijepo je ući u neku dionicu, a ona prvi dan “pod čekićem..”

New Report

Close