ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege potrošite koju kunu pa probijte kotu 14x …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

DRYS +128% u jednom trenutku.

Pa šta nije logika da se kupuje na dnu ako grebu dno ? Ili kad svima bude jasno da se sektor oporavio?

Količina brodova koji stalno dolaze je velika, tako da bi mogli jako dugo “grebsti” dno, a neki se i “probušiti” pri tom grebanju.

Zato su vani brodari jako volatilni ( u jednom danu se cijena promijeni i 100-njak %), ali su im cijene od početka godine masakrirane i do preko -90%, zato jer se ne zna tko će preživjeti sve to, a jedino hrabriji trgovci izvode špekulativne transakcije dok se još da.

A što bismo onda mogli reći i za našu Atpl, kojoj je cijena već na booku?
Mislim da toga nema vani nigdje ni približno.
A naši forumaši na Atpl svakodnevno plaču kako je to još prejeftina cijena?!

Taman da je na 100-tinjak kn onda bi bila u rangu sa svjetskim brodarima, a neki se tamo vesele kako je Drys poduplao cijenu danas, a ne vide da je ta cijena još uvijek 90% niža nego početkom godine!

60 000 kuna na prodaji do 200 kuna!!!

he-he 626 dionica na prodaji do 400 kuna, ajde sad kupite ako ima

zanimljivo trgovanje danas
samo par tradeova, rast 8%
prodavači se ne odlučuju na prodaju ni na 145..
ali baš nitko (niti 1 trade..)
100 000 kupnje do 140 kuna i nitko se ne iskrcava
zanimljivo

Kupio sa ja zato….i nije me strah

A BALVANA!!! :) :) :)

Čini se da ima potencijala za rast jedino su pokazatelji koma.

Ne guram ja nista…kupio….drzim gledam….stop loss je uvjek tu…10-20% gubitka mogu podnijeti…
Ali isto tako 100-200% dobitka mogu podnijeti jos lakse..

A BALVANA!!! :) :) :)

Volim Puljane i Istijane….to su sposobni ljudi…u sta god sam ulozio sam oplodio gdje su oni vladali….a da nije ovog menadmenta ovo bi davno bilo u bankrotu….a s obzirom da nije…i nece…
Samo moje.misljenje

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close