ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ha,ha tko ulaže na tuđu procjenu, a da sam prije nije malo proučio… . Tvrtka ima dobru raspodjelu brodova, nafta i rasuti tereti, dodatno vrši usluge upravljanja brodovima. Jedna od podcijenjenih dionica naravno ukoliko dođe do oporavka rasutog sektora.

Ma kakva prodaja iz trezora, što je pisao u postu gore kolega Bear o upravi ove tvrtke i njihovim postupcima?

Zar mislite da je trgovanje iz trezora bitno, bitno je ono što rade članovi uprave i sl.koji imaju povjerljive informacije, a čini mi se da oni baš i nisu prodavali, nego je možda netko njihov (ne oni sami) upravo i kupovao te trezorske.

Bez obzira što su vozarine (vidi BSI) iznad break even-a, BCIY ponovo raste, tečaj US$ je dobar, ova dionica ništa ne raste. Definitivno dionica ULPL ne valja ništa…. , neznam zašto, ali je činjenica da je to tako.

A za sad nema zainteresiranih kupaca, pa fino imaš vremena skupljati lagano, gdje je preša, kad uđe u fokus bit će kasno za ozbiljniju kupnju,
ako bankama nije frka da će bankrotirat i izgubit svoj kapital koji su im dali za kupnju brodova, onda treba samo strpljenja. Jel bi rađe kupio recimo novi auto ili ovo ? ja nemam dvojbe 🙂

Znači nekima je ovo još skupo, a Atpl na 3xx je još jeftina!?!?
Dobrodošli svi na ZSE!!

MM radi problemčiće, tek kad se on makne ili ako se uopće makne, ovdje se može očekivat neki pokret..

brux

to ja skroz govorim da MM koci rast i samo ruši dionicu….

Jedno mi nije jasmo …MM ima malo spread od 4kn, malo od 9kn..??

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Nekima ovo izgleda vrijedi više od 0,01 kn (ili zapravo negativan iznos) koliko kaže g.prognostik da vrijedi?
NAV je loš, ali vidjet ćemo hoće li se cijene brodova popraviti.


brux

to ja skroz govorim da MM koci rast i samo ruši dionicu….

ja o tom već odavno pišem…, da ga nema cijena bi zasigurno pratila rast ATPL-a (povijest)…sad bi bila bar 200…,
ovako ne kužim kakva je korist od njega…, ajd da netko skuplja pa nastoje zadržati cijenu dolje – al nitko baš ni ne kupuje značajno…
u tom slučaju bolje bi bi izgledalo da pusti dionicu da raste…



brux

to ja skroz govorim da MM koci rast i samo ruši dionicu….

ja o tom već odavno pišem…, da ga nema cijena bi zasigurno pratila rast ATPL-a (povijest)…sad bi bila bar 200…,
ovako ne kužim kakva je korist od njega…, ajd da netko skuplja pa nastoje zadržati cijenu dolje – al nitko baš ni ne kupuje značajno…
u tom slučaju bolje bi bi izgledalo da pusti dionicu da raste…
[/quote]

A što ne iskoristite to da MM drži cijenu ?
Ne zna MM do kud će cijena rasti pa mora ovako raditi, pomicati se kako se kreće i tržište.
DO neki dan je MM bio na razinama 120-130kn.
Sad je između 130-140kn, a možda će idući tjedan biti …gdje?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

ULPL prevozi kamenje : ) :):)

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close