ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Razgovarao sam sa Pavletićem prije nekih dvije godine a nešto znam i o njemu ovako..
Čovjek je zvijer što se posla tiče i vjerujte mi na riječ sposobnijewg i boljeg managera nisam u životu upoznao.
On je razlog zašto ulažem u ulpl i uprava…te makinacije sa trezorom i vrćenje u krug …pa svatko tko ima iti malo soli u glavi to bi radio…oni to čak niti ne kriju a sve je po zakonu..
Pavletić će vratit ulpl gdje joj je mjesto…
Čovjek radi 24 sata dnevno i gine za tvrtku..
Ovaj post je bio namjenjen gosp. Pavletiću te mu od srca želim da napravi ono što mi je rekao…čak obećao..
Zato se ponavljam…ne bojim za ulpl….čak dapače…ovo je izvrsna prilika za kupiti nešto što će u budućnosti vrijediti par tisuća posto više..
P.S.
moj post nije nagovor zaista na bilo što…a pogotovo na kupnju ove dionice..
Svatko neka napravi sa svojim novcem št želi ili neka ga da zalizanom managečiću iz nekog fonda ili banke da mu upravlja imovinom uz naravno visoke ulazne i izlazne naknade….a to obično završi…a znate i sami kako
ugodan dan svima…
Ja sad iako puše odoh do broda i idem dignit jedra i malo uživat ….

A BALVANA!!! :) :) :)

http://zse.hr/default.aspx?id=74693

Možda firma i nije bog zna što u ovom trenutku ali dionica bi mogla bit …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Nema ovdje tko pogurat cijenu kao na ATPL, još koji dan pa će možda cijena ATPL bit x3 od ULPL

Čemu netko rasipa po 136, a cijena krenula gore?

Koliki je NAV ATPL, tamo je sada i 300 jeftino.
Cijene brodova se brzo mijenjaju (koa što ste i rekli).
Vozarine za tankere su konstantno bile dobre, a cijena ove dionice je uvijek toliko niža od ATPL, ima li puno razloga za to?
Vidimo kakve rezultate je ostvarila TPNG kao tankeraš, oni isplaćuju dividendu od 10% cijene dionice!

razlika je u tome sta na ATPL ima ozbiljnog kupca koji gura dionicu prema gore dok na ULPL nema

Naravno da je tako, ali zašto taj kupac kupuje po toj cijeni?

Čitajući forum ATPL, svima njima tamo je i 300 ništa, oni čekaju barem 1.000.

A ovo ne vrijedi više od 100-tinjak kn?

Mislim da je ovo najveća razlika između ove dvije dionice ikada (u zadnjih 10 god).

Kako će se uskladiti i na kojoj cijeni ne znam jer razlika je 130%.

i ovdje je zastupljen specijalist market marker ….i to neda da cijena dionice ode gore….tako je bilo na ddjh i kad se maknio m-m cijena je otišla gore

A što želi ovaj na 161,75?

Je li nekoga prestrašio rast pa sad želi pokazivati mišiće na asku?
Tko želi prodati, ne bi mu bilo pametno stavljati tako velike količine na ask, tako da očito ovaj ne želi.

pozitiva2
141,75 kn 800 komada

pozitiva2
141,75 kn 800 komada 🙂

New Report

Close