ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Totalno nepovjerenje u ULPL. Ako netko želi preuzeti kompanju može to sad učiniti sa relativno malo novaca (večina dioničara bi prihvatili ponudu od 180-200 kn/dionica).

Kao prvo tko bi preuzeo kompaniju koja svaki kvartal radi minus i kojoj je imovina
manja od dugovanja? Zar nije jeftinije osnovati firmu i kupiti svoje brodove?
NAV je negativan preko 150milja kuna i ni rast cijena brodova, ako se i dogodi
neće ovdje pomoći. Osobno ne vidim spas ni za JDPL ni za ULPL.
A s obzirom da zovu ovakve vozarine i naredne 4g mislim da će i ATPL nakon
što presuši g.B. put dolje.
ULPL ima negativan NAV i ne vrijedi ni 0,01kn.
[/quote]

ni meni nije jasno da ljudi ne kuze koliko je ova firma zaduzena..
jeste li barem čuli nekada termin: DUG IZNAD VISINE KAPITALA..




Totalno nepovjerenje u ULPL. Ako netko želi preuzeti kompanju može to sad učiniti sa relativno malo novaca (večina dioničara bi prihvatili ponudu od 180-200 kn/dionica).

Kao prvo tko bi preuzeo kompaniju koja svaki kvartal radi minus i kojoj je imovina
manja od dugovanja? Zar nije jeftinije osnovati firmu i kupiti svoje brodove?
NAV je negativan preko 150milja kuna i ni rast cijena brodova, ako se i dogodi
neće ovdje pomoći. Osobno ne vidim spas ni za JDPL ni za ULPL.
A s obzirom da zovu ovakve vozarine i naredne 4g mislim da će i ATPL nakon
što presuši g.B. put dolje.
ULPL ima negativan NAV i ne vrijedi ni 0,01kn.
[/quote]

ni meni nije jasno da ljudi ne kuze koliko je ova firma zaduzena..
jeste li barem čuli nekada termin: DUG IZNAD VISINE KAPITALA..

[/quote]
Kolega, prepoznali bi ono što želite reći i da koristite mala slova. Velika su sinonim za povišen ton i djeluju galamdžijski.
Da, treba biti pametan i ne riskirati koju tisuću hrk kad su već banke toliko glupe i dale im povjerenje u stotinama milijuna usd. Vaše procjene rizika su vjerojatno bolje od njihovih.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

ingroman

od prije 2007 sam na ZSE i ne sjecam se da je ATPL toliko bjažala ULPL više nego duplo

ATPL je od pocetka listopada narasla 41% uvijek je bilo otkad sam na ZSE-u u dobra vremena da je ULPL pratio rast ATPL….a sad krece oporavak brodarskog sektora pa se nadam da ce i ovdje bit znacajniji rast

Ovdje je MM besmislen. Kad bi ga makli kao na Đuri rast bi bio jači.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Medeni mjesec se nastavlja ovdje. Bit će sve više prebjega iz atpl jer će im ovo u datom trenutku biti povoljnija kupnja a isto tako se uvijek može pojaviti neki novi ib koji će pomrsiti račune ostatku burze.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Evo ko želi izać može, lijep vam je bid do 130 kuna.. Ja ću još pričekat sa izlaskom odavde..

Da se razumimo…imam i ulpl i atpl…
Ulpl je u hovnima do grla…ako prezive….ova dionica ce ostvariti najveci prinos na zse ikada…

A BALVANA!!! :) :) :)

Ma slazem se…ali isto tako mogu isplivati…ima naznaka….uprava i managment je sposoban….sjetimo se 2007…2008..
Rekoh u govnima su…a ako iplivaju….uz dokap….ovaj papir ide jako visoko…ja sam tu neutralan jer sam simbolicno kupio 150 kom cisti da popunim gledalicu…imam puno vise atpl….ali na ulpl ce se zaraditu veci novci…AKO PREZIVE

A BALVANA!!! :) :) :)

ode ATPL a ULPL stoji ….koliko dugo još?

čeka se 300 na atpl………zašto? amo vidjet …..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


čeka se 300 na atpl………zašto? amo vidjet …..

al ovo je prevelik rast na ATPL …jedino ako nemaju neku exkluzivnu vijest u ATPL…vidjet cemo za koji dan koji ce bit omjer ATPL i ULPL…al sad je ATPL višo od duplo jaca

New Report

Close