ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ask duplo veći od Bida, ne znam kad sam ovo na brodarima vidio 🙂



Totalno nepovjerenje u ULPL. Ako netko želi preuzeti kompanju može to sad učiniti sa relativno malo novaca (večina dioničara bi prihvatili ponudu od 180-200 kn/dionica).

Kao prvo tko bi preuzeo kompaniju koja svaki kvartal radi minus i kojoj je imovina
manja od dugovanja? Zar nije jeftinije osnovati firmu i kupiti svoje brodove?
NAV je negativan preko 150milja kuna i ni rast cijena brodova, ako se i dogodi
neće ovdje pomoći. Osobno ne vidim spas ni za JDPL ni za ULPL.
A s obzirom da zovu ovakve vozarine i naredne 4g mislim da će i ATPL nakon
što presuši g.B. put dolje.
ULPL ima negativan NAV i ne vrijedi ni 0,01kn.
[/quote]

to je najbolje šta se moglo desiti,, kupuj kad nitko neće, a prodaj kad svi pričaju kako je to odlična prilika i kako cijena samo raste 😉

a ti kupuj ono šta je sigurno i šta svi žele 🙂

pogledajte u top 10 tko dokupljuje ULPL a tako je i na ATPL…dionica vrijedi onoliko koliko netko želi platit za dionicu

Tko dokupljuje ULPL?

1. ŠORC DARKO 35.654 +3720 komada je dokupio

Znači njemu je negativan book dobar, kao što je I.B. dobra ATPL po već duplo višoj cijeni?

Ovaj gospodin je onda kupovao pametno jer nije bio podigao cijenu ni malo, svaka čast.


Znači njemu je negativan book dobar, kao što je I.B. dobra ATPL po već duplo višoj cijeni?

Ovaj gospodin je onda kupovao pametno jer nije bio podigao cijenu ni malo, svaka čast.


Cijena nije duplo veća nego 4.5x jer je tolika razlika u kapitalizaciji dok je istovremeno razlika u prihodima 1.5x uz pozitivan ebitda na ovoj dionici.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.


1. ŠORC DARKO 35.654 +3720 komada je dokupio

dokupio ih je gdje? jer na burzi tolika količina nije prošla!?!?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

http://www.dryships.com/pages/report.php

ono što me veseli jest da se i ameri fino zelene u ovom momentu ( opet, s njima nikad ne znaš kako će završit na kraju dana, jer ako tamo neke prdne , svi se odmah prebacaju u crveni kolor 🙂 ), što je dobra vijest za sutrašnju trgovinu.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


1. ŠORC DARKO 35.654 +3720 komada je dokupio

Jesu mu dugo trajale … – 3.720 …
Kraljevi diskoteke i dalje u moon walk modu … još kad trezor krene trejdat kao što rade već godinama ni coperfild nebu znao ko je ugasio svjetlo
Puuuuuno sreće svima

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Nema frke prika ,ovdje sam na domacem terenu

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close