ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sigurno lose vrijeme ide kad je NO 1… Pavletic nedavno pojacao svoju poziciju sa 3.700 komada 🙂

Nego jel ima tko knjigu dionicara da vidimo od koga je preuzeo toliko?


Preuzeo sa svog drugog računa.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

gledajući kretanje brodarskih indeksa u zadnjih par dana , ipak je realno ovo donje .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Gdje je sd onaj koji je prosipao po bidu jučer i prekjučer? Čudo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ah sto mi drago kad poklope ove naloge market menagera kad mu to očito ne odgovara… a to se zadnjih dana više puta dogodilo…jer, samo guši rast ove dionice ništa dobro ne čini… a što bi trebao…

Jeli ono book ove dionice minus 183 kuna, ako je tako onda je prodavatelj velike količine na 120 obavio odličan posao. O kumulativnom gubitku od skoro 500 milijuna da ne govorimo, mogu nekako razumit kupce ATPL, ali ULPL i JDPL su totalna šteta.

Stvar je u tome što je taj book bio isti i kad je BDI bio ispod 800 bodova pa se ovakvo što nije dešavalo, sad na 20% višem BDI-u on ono napravi jučer-prekjučer. Danas već 9 kn razlike u odnosu na prekjučerašnju rasprodaju.

Naravno da brodari a posebno ULPL nema taj potencijal rasta ali povremeno nije loše uzet koju pinku.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ATPL opet ode preko 200, a ovo i dalje na minimumu?!


ATPL opet ode preko 200, a ovo i dalje na minimumu?!

Ružno mi je za reći, ali ovo je jedna od najgorih, najdosadnijih i najtmurnijih dionica na ZSE… Naravno imam ULPL.. 🙂


ATPL opet ode preko 200, a ovo i dalje na minimumu?!

ajde, nemoj kukat . doć će kako treba

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ma hajde pa bar imaš polako vremena se pozicionirat, da ti ode preko 200 bi kukao kako je duplo skuplja

ako vam sad nije dobra, onda ni ne morate je ni imat u portfelju 🙂

Gdje nestade MM sa aska?? Bid veći od aska, zanimljivo..

Kupnja je skoro dupla, eksplozija će uskoro, minut prije ili posli.

New Report

Close