ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,17
7.033
435
16,00
16,30
1,88%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Flokiiiii, daj spusti si izlaz na 3950. Usreći nas jadnike koji pokušavam zaraditi da nahranimo siću djecu. Frustrirajuće je d već danima idu milioni na 4000kn i da nitko nije lupio po bidu. Pa kakvi ste vi to ljudi, pobože?

Hvala.[smiley5]

Uostalom kako se slažemo da je UVIJEK važnije TKO KUPUJE , možda kod tih VLASNIČKIH PRESLAGIVANJA izroni njegov FOND ???[smiley2][smiley2]


Uostalom kako se slažemo da je UVIJEK važnije TKO KUPUJE , možda kod tih VLASNIČKIH PRESLAGIVANJA izroni njegov FOND ???[smiley2][smiley2]

To je sigurno jedan od najvjerojatnijih ishoda. Iako je Floki nešto spominjao da kreće s lovom izvan HR.

No respect

Kada stiže pojačanje floti?

evo me!


To je sigurno jedan od najvjerojatnijih ishoda. Iako je Floki nešto spominjao da kreće s lovom izvan HR.

Ne bih rekao. Ako to učini,razapeli bi ga po medijima, fond bi izgubio kredibilitet, svi bi pričali da je Floki zaradio na ljudima koji su uplatili lovu u fond, jedna jako velika negativna kampanja. Ima valjda još neki fond menager da vidi potencijal ove dionice… [smiley10]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Kada stiže pojačanje floti?

Ovaj ili idući mjesec.

No respect

OVO je jedina dionica kod koje do 5. LISTOPADA , a i nakon toga očekujem pojačanu UTRŽIVOST ![smiley2][smiley2]

Tako je. Da nije bilo dokapitalizacije ULPL moglo bi se reći, da je Uljanik plovidba u zadnjih šest meseci porasla manje od ostalih brodara (ATPL, JDPL, LPLH, TNPL). Dionica je u odnosu na ostale brodare još uvijek jeftina (najniži P/E pokazatelj…)

http://www.transfer-biro.hr/default.aspx

Mislim, da će se krajem mjeseca promet sa ULPL pojačati zbog onih, koji će još željeti stići na brod za postizanje prava na dokapitalizaciju. Pitanje je samo po kojoj cijeni?


Tako je. Da nije bilo dokapitalizacije ULPL moglo bi se reći, da je Uljanik plovidba u zadnjih šest meseci porasla manje od ostalih brodara (ATPL, JDPL, LPLH, TNPL). Dionica je u odnosu na ostale brodare još uvijek jeftina (najniži P/E pokazatelj…) http://www.transfer-biro.hr/default.aspx Mislim, da će se krajem mjeseca promet sa ULPL pojačati zbog onih, koji će još željeti stići na brod za postizanje prava na dokapitalizaciju. Pitanje je samo po kojoj cijeni?

Točno !
Zato je u ovoj korekciji i privlačna INVESTITORIMA !
[smiley2][smiley2]

KF vidim skuplja lovu za HT. Srezo je barem 2.000 kom u zadnjih mjesec dana. Kolko on to paketa misli uzet?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

kf nije lud da ne kapitalizira dio dobiti. i ja bi isto da sam na njegovom mjestu. pa to su ogromni iznosi i sigurno nije lud da ne sreže dio pozicije. on je jako dugo unutra. činjenica koja me zabrinjava jest da i neki drugi koji nisu vidljivi u top 10 prodaju, a namjena tih novaca nije dokapitalizacija, već neka druga vrsta ulaganja 😉 koja nije vezana uz more. naprotiv…

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....

Neka svatko čini sa svojim novcem što ga volja. Meni je jedino indikativno kad rasprodaju ili kupuju Uprava i NO.

Ako su u pitanju neka preuzimanja, onda su mi svi u Top10 bitni.

No respect

New Report

Close