ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 14:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
15,87
7.409
467
16,00
16,10
3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Gorgija može malo matematike za ulpu,dantepu hvala na odgovoru, ali mogao si malo opširnije.Ako već Danko Končar posjeduje dionice ulpla,i jednom je u novinama izjavio da se zaljubio u brodare družeći se sa ekipom iz ulpla,dali je moguće da će surađivati i dalje ili su se posvađali.Stvarno bi volila da ekipa iz ulpla nije Končaru preporučila obitelj Cetinski.Znam da ovo spada u rubriku trača ali mi cure za to živimo…[emo_zloban]

eh... da mi je emigrirati

pa nije moguće, nema ovdje žive duše da ti se priključi u ovoj temi, šta su svi pobjegli s burze? mene najviše zanima izvješće za Q1. valjda su imali šta na spotu, na sjevernom atlantiku se mlatilo novaca, vozarine dijelom preko 20k, zabilježeno bilo jednom i preko 50k. dugoročnije gledano potencijalni rast jako dobar, kapacitet flote im je oko 55% ATPL (naravno na MR tankere bi bilo realno dodati i neki bonus), a mcap zbog zaduženosti samo oko 25% mcapa ATPL. s druge strane možda se varam ali ne vidim pretjerani rizik u tom dugu jer flota ULPL je u ovim današnjim prilikama jako lako unovčiva a vrijednost bi joj mogla jako brzo i narasti sad poslije cipra kad je krenulo veliko prebacivanje imovine s bankovnih računa u second hand brodove. a vidjet ćemo šta sutra nosi sjednica, pogotovo onaj dio o perspektivi za 2013.

a možda da netko skicira i neki crni scenarij?

gorgija
Puno ti hvala,izgleda da svi bježe od ulpl ko od crne kuge.Posjeduješ najpozitivniju matematiku na forumu….jedino se bojim scenarija da se nekako zaobiđu mali dioničari,vidjet ćemo uskoro…još jednom velika pusa[emo_smijesak]

eh... da mi je emigrirati

nadam se da je dobar izvještaj…[emo_cool][emo_cool][emo_cool]

eh... da mi je emigrirati

Sve ti piše u izvješću …..

gdje je taj izvještaj za prvi kvartal 2013,imam samo odluke nadzornog odbora i ispravak odluke nadzornog odbora.. he he ni to nisu napravili kako treba…koliki su gubitci… dali idemo u dokapitalizaciju.. kad je glavna skupština…sto pitanja[emo_beztona][emo_beztona][emo_beztona]

eh... da mi je emigrirati

Lijepo čišćenje danas, cijeli sektor je fino povukao[emo_palacg].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Hm uz dužno poštovanje najboljoj upravi na ZSE, ali u prvom kvartalu rekao bih tih 47 milja prihoda skoro da je mogla skupiti i samo tankerska polovica flote. Ali valjda će nešto naučiti iz toga pa ubuduće postanu još bolja uprava.

Uljanik plovidbi su spočitavali da uljepšava izviješća…bili bi bolji rezultati da im je bio isti revizor kao u jdpl…smiješno…100$-1000kn

eh... da mi je emigrirati

mislim da se u brodarstvu može jako dobro vidjeti kakvo je pravo stanje, zna se kakve su cijene na tržištu i kakve tko brodove ima, teško je tu nešto zamaskirati. a nadam se da ovi iz ULPL sada barem loše spavaju zbog svojih rezultata u Q1, očito su sve tankere do zadnjega dali na neke time chartere po nekih 10-12k usd dnevno i sad su samo mogli gledati kako unajmitelji njihovim brodovima mlate po 20k i više dnevno. u zadnjih 6 mjeseci mogli su napraviti bar 30-40 milijuna kuna veće prihode nego što jesu.


nadam se da je dobar izvještaj…[emo_cool][emo_cool][emo_cool]

I dalje tako misliš?

dantepu
nisam mislila nego sam se nadala…kolike su šanse za dokapitalizaciju?…bar ono zadnji trzaj…

eh... da mi je emigrirati

New Report

Close