ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 12:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
15,65
2.144
137
15,50
15,70
1,29%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja sam na zadnjem dokapu ulpl kada sam je prodao po 3800 kn po dionici kupio auto ženi…
Toliko od mene..

Prodao prije dokapa ili kad je pala vrijednost dionice i za veću vrijednost nego što je štampanje novih dionica?

Ja sam na zadnjem dokapu ulpl kada sam je prodao po 3800 kn po dionici kupio auto ženi…

Kako došlo tako ošlo.


Ja sam na zadnjem dokapu ulpl kada sam je prodao po 3800 kn po dionici kupio auto ženi…

Kako došlo tako ošlo.
[/quote]

Pa kako kome…ja znam kako je kod mene došlo i di je otišlo ….[emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)

Prilikom svake dokapitalizacije su srušili vrijednost dionice i to više nego je štampano dionica i ti misliš da je to dobro …… razvodnjavati vlasništvo ….

cccc

Bulkratene snur opp onsdag. Baltic Dry-indeksen stiger 0,4 prosent til 859 poeng.


Prilikom svake dokapitalizacije su srušili vrijednost dionice i to više nego je štampano dionica i ti misliš da je to dobro …… razvodnjavati vlasništvo ….

cccc


Nije nitko “razvodnjen”. Svaki dioničar je imao pravo sudjelovati u novim emisijama.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.



Ja sam na zadnjem dokapu ulpl kada sam je prodao po 3800 kn po dionici kupio auto ženi…

Kako došlo tako ošlo.
[/quote]

Pa kako kome…ja znam kako je kod mene došlo i di je otišlo ….[emo_smijesak]
[/quote]

eeeee a kolko bi to sad bilo dionica [emo_ooooo]



Prilikom svake dokapitalizacije su srušili vrijednost dionice i to više nego je štampano dionica i ti misliš da je to dobro …… razvodnjavati vlasništvo ….

cccc


Nije nitko "razvodnjen". Svaki dioničar je imao pravo sudjelovati u novim emisijama.

[/quote]

I ULPL ? Pa umanjuju vrijednost svojoj imovini ….. što ti tu nije jasno?

„Uprava Društva je ovlaštena, u roku od pet godina od upisa ove izmjene Statuta u sudski registar,
odjednom ili u nekoliko obroka, donijeti odluku o povecanju temeljnog kapitala najviše za nominalni
iznos od 116.000.000,00 kn (stošesnaestmilijunakuna), odnosno najviše do iznosa temeljnog kapitala
od 348,000.000,00 kn (tristocetrdesetiosammilijunakuna).
Uprava Društva može i ima ovlast, uz prethodnu suglasnost Nadzornog odbora Društva tako povecati
temeljni kapital Društva izdavanjem novih dionica putem uloga u novcu ili u stvarima i pravima, s
tim da nominalni iznos dionica bude 400,00 kn (cetiristokuna) i da svaka nova dionica daje pravo na
1 (jedan) glas na Glavnoj skupštini Društva.
Odlukom o povecanju temeljnog kapitala Uprava Društva je ovlaštena odluciti o izdavanju dionica
za zaposlenike Društva, te iskljuciti u cijelosti ili djelomicno pravo prvenstva postojecih dionicara.
dali se od ovoga odustalo?

eh... da mi je emigrirati

Kažu najsposobnija uprava na zse,baš me zanima šta će sada smislit…dali netko zna u kakvim su odnosima sa Dankom Končarom i dali dotični još posjeduje 5% dionica…posjedujem dionice atpla i ulpla…nadam se da će neto od vas kavalira odgovoriti i na post od 11.04.2013…[emo_smijesak]

eh... da mi je emigrirati

hm…izgleda da su svi odavno otišli iz ulpla…samo još ja plivam sa morskim pesekima…a nemam ni luftić…[emo_vrtimise]

eh... da mi je emigrirati

Danko Končar posjeduje 4,3% ULPL-a preko poduzeća CAPO d.o.o.

New Report

Close