ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
15,60
94
6
15,10
15,60
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Meni se nekako čini da nakon jučerašnjeg jako velikog rasta brodara na u zadnjih 5 godina neviđenih volumena na najbitnijim stranim brodarima govori više nego mala korekcija bdi-a nakon rasta od 50%…
Vidjet ćemo krajem slijedećeg tjedna….[emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)

Novi brod je porinut prije cak godinu dana u uljaniku za uljanik plovidbu a jos nije bila primopredaja!?zna li netko,mozda iz pule,sto se tamo dogadja?…i one neisplate placa pomorcima od prije nekih mjesec dana,da li su isplacene ili…????


http://finance.yahoo.com/quotes/DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI

Jesi pogledao koliko su ovi brodari bili prije pet godina, a pošto su danas….

jedan DryShips je bio preko 100 USD a sada je oko 2 usd,
a jedan Frontline je bio 70 USD, a sada je oko 2,5…i tako dalje…[emo_vrtimise]



http://finance.yahoo.com/quotes/DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI

Jesi pogledao koliko su ovi brodari bili prije pet godina, a pošto su danas….

jedan DryShips je bio preko 100 USD a sada je oko 2 usd,
a jedan Frontline je bio 70 USD, a sada je oko 2,5…i tako dalje…[emo_vrtimise]
[/quote]

Volumeni su bitni,,…rastte na velikim volumenima…dax…prati malo…
On je bitniji od drysa kao pokazatelj….
Tko poznaje tržište zna o čemu pričam….a ako ti nije jasno prosurfaj malo neda mi se sad elaborirati…
uostalom zar i pad nije brutalan….i dug..
Vremena se mjenjaju…kao i vozarine…
Period od pet-6 godina krize je jako dug…
Svemu dože kraj kako rastu tako i padu…

A BALVANA!!! :) :) :)

Netko vas ovdje natrpava dionicama, pa je li vidite da se istrese i onda samo sa jednom dionicom digne zadnju cijenu i opet čeka da se nakupi na kupnji…..a tako je već dugo vrimena ovde na ulpl….[emo_mrgud][emo_mrgud]


Netko vas ovdje natrpava dionicama, pa je li vidite da se istrese i onda samo sa jednom dionicom digne zadnju cijenu i opet čeka da se nakupi na kupnji…..a tako je već dugo vrimena ovde na ulpl….[emo_mrgud][emo_mrgud]

Ja za razliku od tebe znam i vidim tko kupuje te dionice ispod top 10, a tko ih prodaje..
Da si pravi investitor znao bih o čemu pričam a i potrudio bi se to saznati i znati uvijek promjene svih dioničara dotične dionice koju posjeduješ…
Zato smatram da si neozbiljan sa ovakovim neargumentiranim izjavama..
Samo jedno ću ti reći…
SKDD….

A BALVANA!!! :) :) :)

Vidim i ja da prodaje RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D., ali ako već znaš tko stoji iza njega mogao si napisati ovjde i podijeliti sa kolegama, zašto nešto kriješ u rukavu?
Objasni im kako je ULPL lani imala samo 215 mil kuna prihoda od prodaje, a upala je u dugove od 80 mil kuna za prošlu godinu.
Objasni im i kako to da ima 300% duga u odnosu na kapital i kada će isplivati iz toga…..da li će opet nešto izmudrijati sa dokapitalizacijom i ond aovi iz uprave vama prodavati dionice ili će se domisliti još nešto bolje….da [emo_cool]im trezor kupuje njihove dionice( nagradne ), a vas tko hebe…..

[emo_palacg]


Vidim i ja da prodaje RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D., ali ako već znaš tko stoji iza njega mogao si napisati ovjde i podijeliti sa kolegama, zašto nešto kriješ u rukavu?
Objasni im kako je ULPL lani imala samo 215 mil kuna prihoda od prodaje, a upala je u dugove od 80 mil kuna za prošlu godinu.
Objasni im i kako to da ima 300% duga u odnosu na kapital i kada će isplivati iz toga…..da li će opet nešto izmudrijati sa dokapitalizacijom i ond aovi iz uprave vama prodavati dionice ili će se domisliti još nešto bolje….da [emo_cool]im trezor kupuje njihove dionice( nagradne ), a vas tko hebe…..

samo što nije...


Vidim i ja da prodaje RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D., ali ako već znaš tko stoji iza njega mogao si napisati ovjde i podijeliti sa kolegama, zašto nešto kriješ u rukavu?
Objasni im kako je ULPL lani imala samo 215 mil kuna prihoda od prodaje, a upala je u dugove od 80 mil kuna za prošlu godinu.
Objasni im i kako to da ima 300% duga u odnosu na kapital i kada će isplivati iz toga…..da li će opet nešto izmudrijati sa dokapitalizacijom i ond aovi iz uprave vama prodavati dionice ili će se domisliti još nešto bolje….da [emo_cool]im trezor kupuje njihove dionice( nagradne ), a vas tko hebe…..

To su Market M….prodaju a tko kupuje sve te dionice ti neću reći jer si malo nepristojan a ako te interesira….SKDD
Eto sad znaš tko prodaje…a za saznati tko prodaje pošalji mi na račun novac jer se ti podatci naravno plaćaju …
E pa zašto bih ja plaćao i tebi ih davao besplatno…[emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)

Ispravak…za saznati tko kupuje….[emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)

[emo_cool] [emo_cool] [emo_cool]

[emo_novac]

Vidite li promjene u TOP-10?
Znate li razlog otpoštanju?

27.-28.03
1. ŠORC DARKO (33160102079) 31.843
2. PAVLETIĆ DRAGUTIN (03582968321) 31.758
3. BUDISAVLJEVIĆ IGOR (58863771276) 28.175
4. CAPO D.O.O. (28053376665) 24.911
5. BRAJKOVIĆ ANTON (71354182293) 23.448
6. FLORIČIĆ MARTINA (86458832834) 22.471 3,87
7. ULJANIK PLOVIDBA D.D. (49693360447) (1/1) -2986 22.177
8. ZEVNIK JANEZ (22933995999) 20.101 3,47
9. RADOLOVIĆ KARLO (93318898051) 20.004 3,45
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. (53056966535 -110 11.968 2,06

Ukupno: -3096 236.856 40,84

New Report

Close