ULJN (Uljanik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULJN (Uljanik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


croato je dobro objasnio poantu- ovdje nece biti nastavka rada sadasnje firme nego osnivanje nove jer su dugovi 3x iznad temeljnog kapitala uljanika pa to znaci nulovanje za sadasnje dionicare! smijesno je kako ljudi ne razumiju procitane info

još bih dodao da će možda nova tvrtka krenuti u proizvodnju drvenih brodova i to kreditom HBOR uz Plenkovićevu garanciju,
što je je, neki ipak znaju prije ostalih

Lijepo raste, kupnja na 1,31 isplatila se… imam još nešto ako se baš otme s lanca pa da se uprosječim ispod trenutne cijene.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

sad je opet palo.. ja trzio malo od jutra pa do ovog rasta.. pogodio sam.. ali sica je to.. par tisuca kn…

BidAsk, ima tu danas za jos jedan val preko 2,6kn…

zato imam još komada ako opet pobudali.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ja izletio jer se bojim delista
..
jednostavno je strah jaci.. vrstih minus od kad je bilo ona euforika s kinezima…

ma i ja sam uzeo svoju dobit, ask se previše nakrcao, ako bude prilike eto mene opet.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

@dionicar
da, delist je realna, a bojim se i skora stvarnost…što će kupci ulj-r-a tada s dionicama, valjda samo oni znaju…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

I ?

što je ekipica ? Ako ne ide na dolje, ajmo na gore ?

Nemoj da brigas, brigas, zivot
se stara,
dok bude ljudi bice i para.
Nemoj da brigas, zivot se stara,
dok bude ludih
bice i para.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


što je ekipica ? Ako ne ide na dolje, ajmo na gore ?

uljanik je u stečaju i ne plaća troškove uvrštenja dionice na zse.uskoro će biti delistiran. što ćete onda s kupljenim dionicama?

ignore: one

Evo zašto je Uljanik morao propasti i zašto ovakav ne može opstati. Budućnost brodogradnje je ovakva
https://www.glasistre.hr/pula/dobro-dosli-u-pulsko-brodogradiliste-koje-rastura-grade-i-supermoderne-ribarske-brodove-na-kojima-ribari-uopce-ne-moraju-izaci-iz-kabine-da-bi-lovili-ribu-598784

Ignore: KressoM, delux



što je ekipica ? Ako ne ide na dolje, ajmo na gore ?

uljanik je u stečaju i ne plaća troškove uvrštenja dionice na zse.uskoro će biti delistiran. što ćete onda s kupljenim dionicama?
[/quote]

Čini se da ste bili u pravu
https://zse.hr/default.aspx?id=94062

New Report

Close