ULJN (Uljanik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULJN (Uljanik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma kakav otpis dugova….država nije i ne smije više ulaziti u vlasničku strukturu firem u stečaju zbog EU pravila….sad se čeka okončanje stečaja i delist i game over….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

opet igranka

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

https://www.glasistre.hr/pula/oporba-o-stecajnom-planu-i-opstanku-arsenala-radolovic-ocekujemo-da-osim-drzave-leda-podmetne-i-grad-/-jurkic-ids-skuplja-politicke-bodove-iako-je-znao-i-dozvoljavao-da-se-uljanik-potkrada-596325

ako ovo i prode uljn se gasi – dionice jednako nula

volio bih da ne propadne sve ali sumnjam je li rh kadra uopće ištsa financirati bez korupcije

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

nitko ne komentira PT drva d.o.o. u top 10 i njihovo dokupljivanje dionica?!? čemu se oni ovdje nadaju?? ne vjerujem da su obični špekulanti, nešto drugo mora biti u pozadini?

išao sam malo surfati da vidim ima li nešto novo i našao sam
MAJSTOROVIĆEV PLAN ZA SPAS ULJANIKA Vjerovnici svoja potraživanja moraju pretvoriti u vlasničke udjele
https://www.glasistre.hr/pula/majstorovicev-plan-za-spas-uljanika-vjerovnici-svoja-potrazivanja-moraju-pretvoriti-u-vlasnicke-udjele-596176

nisam baš siguran hoće li biti nešto od toga,ali tko zna


išao sam malo surfati da vidim ima li nešto novo i našao sam
MAJSTOROVIĆEV PLAN ZA SPAS ULJANIKA Vjerovnici svoja potraživanja moraju pretvoriti u vlasničke udjele
https://www.glasistre.hr/pula/majstorovicev-plan-za-spas-uljanika-vjerovnici-svoja-potrazivanja-moraju-pretvoriti-u-vlasnicke-udjele-596176

nisam baš siguran hoće li biti nešto od toga,ali tko zna

nadam se da u vladi ima još malo razuma….ali možda sam preoptimističan….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@zorangutan

Uvijek treba uzeti u obzir da su uskoro izbori.
Što mislite zašto spašavaju 3. maj? Rijeka je velik
grad godinama pod vlašću SDP-a.

Samo što u Puli ima jaka regionalna stranka koja ne
da ni blizu, pa još važu sve opcije.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


nitko ne komentira PT drva d.o.o. u top 10 i njihovo dokupljivanje dionica?!? čemu se oni ovdje nadaju?? ne vjerujem da su obični špekulanti, nešto drugo mora biti u pozadini?

Uvijek profitiraju oni koji su najbliže informacijama, a to PT drvo
je blisko sadašnjem ministru gospodarstva. Za više informacija
piše vam na temi Optima, jer su i tamo u top 10.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!



@zorangutan

Uvijek treba uzeti u obzir da su uskoro izbori.

petak je dan D….
https://www.glasistre.hr/pula/u-petak-je-dan-d-za-uljanik-nova-sansa-ili-likvidacija-radnici-moraju-hraniti-svoju-djecu-cijelu-godinu-a-ne-samo-6-do-9-mjeseci-596521

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


petak je dan D….
https://www.glasistre.hr/pula/u-petak-je-dan-d-za-uljanik-nova-sansa-ili-likvidacija-radnici-moraju-hraniti-svoju-djecu-cijelu-godinu-a-ne-samo-6-do-9-mjeseci-596521

U cijelom članku (koji je jedva nešto više od hrpe floskula) nema ni jedne riječi o tome tko će financirati tu famoznu ‘novu šansu’, ali iz izvješća stečajnog upravitelja vidljive su tri mogućnosti:

1. Novi Uljanik će financirati “lokalne zajednice”
To je tek nešto više od običnog fantaziranja – lokalne zajednice nemaju toliko novca, a čak i da imaju lokalni funkcioneri nisu naivni da svoj novac troše na gubitaše kad ga mogu potrošiti na vlastita sela i gradove (da ne spominjem i vlastite beneficije).

2. Novi Uljanik će financirati zainteresirani naručitelji brodova i investitori.
Također fantaziranje. Uljanik ima nula novih potencijalnih ugovora i narudžbi, a postojeći su već naplatili jamstva i sigurno nisu toliko naivni da te novce sad spiskaju na nekakav novi Uljanik, kao da im nije bilo dosta i starog.

3. Vjerovnici će se odreći dijela potraživanja i s tim novcem financirati novi Uljanik.
Najveći vjerovnik je naravno država, dakle umjesto da se spasi što se spasiti da, država može nastaviti hvatati vlastiti rep, pa dok ide ide. Ovo je naravno najvjerovatnija opcija jer se radi o novcu poreznih obveznika za koje po običaju nitko ne odgovara.

Neslužbene informacije iz krugova bliskih Vladi govore da je prilično sigurno da brod 514 ostaje u planu za 3. maj, no u tom slučaju stečajni upravitelj Uljanika može očekivati da njegov prijedlog ne ide u daljnju razradu.

Kraj agonije 3. maja? Vlada odobrava plan za spas riječkog škvera

Po svemu sudeći, sutra je definitivni kraj Uljanika.

Ignore: KressoM, delux


Neslužbene informacije iz krugova bliskih Vladi govore da je prilično sigurno da brod 514 ostaje u planu za 3. maj, no u tom slučaju stečajni upravitelj Uljanika može očekivati da njegov prijedlog ne ide u daljnju razradu.

Kraj agonije 3. maja? Vlada odobrava plan za spas riječkog škvera

Po svemu sudeći, sutra je definitivni kraj Uljanika.

suma sumarum: ako vlada prihvati plan spasa za 3.maj , to znači da je za uljanik definitivno game over.
tužan kraj nekad najvećeg hr brodogradilišta

ignore: one

New Report

Close