ULJN (Uljanik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULJN (Uljanik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zaboli me koja je vijest, ako ide okret trenda tu sam… znam samo da sam +14 000 kn bogatiji u odnosu na jutros.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ovo je degutantno za gledati.predlazem da svi koji nemamo umocene prste u ovo danas posaljemo prijave HANFI jer ovome se mora jednom stati na kraj!
neka to pocne danas!

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

@amadeo
podržavam….i šaljem prijavu za 5 minuta….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

poslao i ja prijavu hanfi pa nek razbucaju bagru koja ovo radi

??? šta nije uljanik otišao u stečaj? ok, nije ovdje neki promet,140k kn, ali ovake budalaštine se ne vide često.. to valjda ovi koji su unutra su napucali pa da nekim naivcima prodaju, šta uspiju

i onda netko kaže da su ljeta na burzi dosadna

Sta ce oni razbucati?
Samo cuvaju svoje fotelje.
Nakon Samodola Hanfa je fikus.

hm.. svi nesto ljuti i jalni.. pa i ja mogu biti ljut kad sr pricalo o kinezima.. ja uso po 1.3kn ujutro taj dan i odjednom u tom danu na 1.7kn.. i gledam dal da prodam il ne i ne prodam.. i pljus potop do kraja dana.. danas tek sad snimih situaciju sto se desavalo i jos sam u minusu.. sreca da nisam uzeo puno.. ja bi sad isto trebao ljut bit na onog ko mi je uvalio po 1.3.. to je burza..


Uvalio ti je na priču Kineza, i to je držalo vodu. A što danas drži vodu ?

vrijedi li pravilo spojenih posuda?..ajmo promatrat…i nije samo voda u pitanju 🙂
p.s. na toj cijeni treba prodat i ne pitat zašto..a ako ne, poslije pitati zašto, ionako će vrijeme pokazati tko je bio u pravu.

da, što se kineza tiče, ta priča smrdi prestrašno.., no možda ipak, ako ima magle..možda ima dima, a gdje ima dima, tu sigurno ima i barem malo vatre
..uopće nije kineska, nego domaća narodna :)))


ovo je degutantno za gledati.predlazem da svi koji nemamo umocene prste u ovo danas posaljemo prijave HANFI jer ovome se mora jednom stati na kraj!
neka to pocne danas!

Kad dionica naraste 300% odmah bi se ponistile transakcije i trazilo od Hanfe stopiranje,a kad dionica padne 95% nikom nista i sve regularno.
Ja bi se osobno bunio na pad,a ne na rast. Masu je podcijenjenih dionica i opet ne rastu. Zalite se Hanfi radije na to. Ova burza je strogo kontrolirana. Kad se pokupi najveci dio Free floata dionica se tek tada lansira. Ne prije i ne ako sindikat ne posjeduje 90% kupljenog na dnu.

gospodo, sto da Vam kazem.. nemojte trgovati onda.. i ja sam na gubitku. postoji i NYSE .. nije ZSE sve na svijetu….

New Report

Close