ULJN (Uljanik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULJN (Uljanik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidjelo se još jutros da se rasprodaju neke druge pozicije da bi se ovo napucalo. Sad je glavno pitanje sa koliko postotaka se zadovoljiti?

ovo je teška sramota zagrebačke burze
pozivam hanfu i upravu burze da reagiraju i kazne odgovorne uz poništenje svi današnjih transakcija uz kazneni progon odgovornih zbog manipuacija! ja na ovu burzu više neću 1 kunu uložiti dok se ovakve stvari dešavaju,sramota!

Eh, da mi je vidjeti taj kazneni progon……mozda jednog dana kad se vratimo pod Austro-Ugarsku…..

Kvart da si kojim slučajem kupio danas ispod kune sad ne bi napisao ovo što si napisao… a na NYSE ovakvih stvari ima svaki dan. Nismo mi iznimka.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ja sam upravo poslao prijavu HANFI pa da vidimo….

Baš da vidimo…….keep us informed!

Mogu i ja sa svojih milju kuna upucanih u LRH izabrat tako jednu na eci-peci-pec……pa je napucati 1000% za 5 minuta, ali dzaba to….

Ovdje udruzena ekipa radi rusvaj…….a takvi dani bi trebali biti daleko iza nas…..

Vidjet ćemo što kaze HANFA……


ovo je teška sramota zagrebačke burze
pozivam hanfu i upravu burze da reagiraju i kazne odgovorne uz poništenje svi današnjih transakcija uz kazneni progon odgovornih zbog manipuacija! ja na ovu burzu više neću 1 kunu uložiti dok se ovakve stvari dešavaju,sramota!

Ma zašto bi se ikoga kaznilo?

Zato sto tebi nitko nije javio i napisao u novinama da će danas cijena ULJN narasti 300%?

Ja zaista ne vidim u čemu je problem. Ovo je spekulativni penny stock i od njega se očekuju upravo ovakvi pomaci. Kakva Hanfa, kakvi bakrači. Ako ništa drugo, barem je zabavno. 😁

Pa bila vam je vijest da iz službenog dijonica prelazi u redovno tako da ne ispadne da raste bez neke vijesti.

ti si jalan od kad znam za tebe, trejder si kojem trejd odgovora samo kad si u poziciji a kad nisi onda samo znaš kukati i zazivati hanfu. Licemjeru.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Al sluzbeno tržište je viša i bolja kotacija od redovnog tržišta. To je zapravo “loša” vijest.

Nemrem belivit da trejderska ekipa ovdje to ne zna?! 😁😁😁


https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/HiTSepM4dvTImghaMkZd8w==.pdf

od sutra su dionice društva ULJANIK, d.d. u stečaju, Pula, Flaciusova 1, izbačene iz iz
Službenog tržišta u Redovito tržište Burze (niža kotacija)
i to je razlog za rast +266%?!??
s u l u d o !

nevjerojatno,čitam i ne vjerujem
HANFA što se čeka?ovo danas je teško manipulativno trgovanje koje ne samo da je zakonom zabranjeno nego je i kažnjivo!
dakle?

Kad prvi put pošteno dobiju po prstima, dobro će razmisliti prije nego što ovakvo nešto ponove…..

New Report

Close