ULJN (Uljanik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULJN (Uljanik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dok stečaj još nije bio proglašen prodavale su se dionice po 0,19kn, a sada kad je Uljanik u stečaju ljudi traže po +0,45kn po dionici. Možda su to ovi koji su kupovali po 0,19kn ili kako već, ne znam ali sumnjam da će dobiti taj iznos za dionicu koja uopće više nije likvidna.

Ljudi ne popuštaju. Očito postoji vjera u izlaz iz stečaja za nekoliko godina?
Koliko vas misli da Uljanik JOŠ UVIJEK nije gotova priča? Dajte malo rasprave na ovom forumu, Uljanik je i dalje živ.


Ljudi ne popuštaju. Očito postoji vjera u izlaz iz stečaja za nekoliko godina?
Koliko vas misli da Uljanik JOŠ UVIJEK nije gotova priča? Dajte malo rasprave na ovom forumu, Uljanik je i dalje živ.

nema se o čemu raspravljati….dugovi se mjere milijardama koje nitko neće platiti, svi radnici su dobili otkaze, računi su odavno blokirani, dugovanja su par x veća od imovine….ako bi se ovdje jednom i obnovila brodarska proizvodnja to neće biti unutar ove firme nego neke nove, s novim vlasnicima…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ma slažem se svakako po pitanju toga svega, ali me zanima di su svi oni optimisti od prije par tjedana.
Znate kako kažu, nikad se ne zna, možda baš neko zaluta od stranih investitora u Uljanik, mislim da je država uvijek spremna pružiti potporu. Ponavljam, znam da su dugovi strašno veliki i da puno toga uopće više nema smisla, ali ako država pogura stranog investitora čak i ova užasna situacija može kreniti u nekom laganom i malo pozitivnijem smjeru. Što vi mislite o tome?


Ma slažem se svakako po pitanju toga svega, ali me zanima di su svi oni optimisti od prije par tjedana.
Znate kako kažu, nikad se ne zna, možda baš neko zaluta od stranih investitora u Uljanik, mislim da je država uvijek spremna pružiti potporu. Ponavljam, znam da su dugovi strašno veliki i da puno toga uopće više nema smisla, ali ako država pogura stranog investitora čak i ova užasna situacija može kreniti u nekom laganom i malo pozitivnijem smjeru. Što vi mislite o tome?

nema smisla ponavljati, sve sam jasno napisao u postu iznad…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nasjeli ste na gluposti s foruma, potrošili novce (nadam se ne previše), a svaka škola se plaća. Život ide dalje, drugi put se malo više potrudite da proučite materiju umjesto da idete linijom manjeg otpora i nadate se da je istina što neki avatar s foruma drobi, pa postoji velika vjerojatnost da vratite lovu koju ste izgubili ovdje, a možda i nešto zaradite. Ovo će se vratiti jednako kao što će se vratiti PanAm. Neće.

bome… sto je onda oovo kraj po obavijesti? lova izgubljena?

ma slušaj ovu kukavelj, sad se javljaju i još su uvrijeđeni?? nema više sisanja proračuna kukulele, panika.

http://novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Sindikalisti-Uljanika-Trazimo-od-Plenkovica-da-na-nas-primjenjuje-ista-pravila-kao-i-za-ostala-brodogradilista

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ostat ce ovde za lipu dividendu dionicarima kad se ovo proda.
Teretni brod (u izgradnji)
Neto tonaža: 7,87 t
Materijal gradnje:
Brodski čelik
Duljina: 151,3 m
Širina: 36 m
Bočna visina: 10 m
Gaz : 6.750 mm
Nosivost na godišnjoj teretnoj liniji: 6.900 t
Brzina:
11,80 čvorova u gazu 5,75 m
Maksimalna duljina kopanja:
45 m
Maksimalna širina kopanja kanala: 136 m

Brod ima 3 motora MAN diesel & Turbo SE, tip 2 x 9L48/60CR i 1 x 14V48/60CR.

Možebitne poreze i troškove plaća kupac.

Početna cijena u HRK: 794.248.042,92

Početak elektroničke dražbe: 10.10.2019 u 00:00h
Završetak elektroničke dražbe: 23.10.2019 u 23:59h

??

https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/HiTSepM4dvTImghaMkZd8w==.pdf

od sutra su dionice društva ULJANIK, d.d. u stečaju, Pula, Flaciusova 1, izbačene iz iz
Službenog tržišta u Redovito tržište Burze (niža kotacija)
i to je razlog za rast +266%?!??
s u l u d o !

Upravo zbog ovakvih slučajeva je ostala tek šačica ljudi na ZSE.

Naravno da par njih na ovakvim budalaštinama moze zaraditi, ali to ne da je sramota, nego će definitivno potjerati i taj ostatak odavde i onda više ne znam na kome ćete više zaraditi.

Ovakva burza je definitivno mjesto gdje nikad više ozbiljne ulagačke novce nećete vidjeti.

New Report

Close