ULJN (Uljanik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULJN (Uljanik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kao što rekoh, dionica pomalo izlazi iz fokusa i klizi dole. Sa 1 kn na već 0.70 hrvatskih lipa.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

TRGOVAČKI SUD U PAZINU
Uljanik TESU ide u stečaj, u podne odluka o Uljanik Strojogradnji!

https://www.glasistre.hr/hrvatska/uljanik-tesu-ide-u-stecaj-u-podne-odluka-o-uljanik-strojogradnji-587866

Ignore: KressoM, delux

@nabiduasku
normalno da pada.malo je onih koji žele dočekati ponedeljak s dionicama uljn u portfelju

Jos 1 odbijanac na 0.37kn i to je to


Jos 1 odbijanac na 0.37kn i to je to

a što će biti ako se otvori stečaj u ponedjeljak kako sindikat najavljuje ? na kojoj će cijeni dionica uljanika onda završiti ?


Kao što rekoh, dionica pomalo izlazi iz fokusa i klizi dole. Sa 1 kn na već 0.70 hrvatskih lipa.

cijena mora malo kliziti, da bi imala od kuda rasti, pored svih ovih stečajeva danas. ja sam očekivao da će kliznuti i niže, ovaj promet 34000kn ne signalizira baš da se ilazi bezglavo pošto poto, možda ja samo griješim i ne vidim dobro, ali nekako me tješi da će nas puno ostati dočekati the end

Nije još gotovo… nekako sumnjam da će sud ovo gurnuti u stečaj prije izbora ali nije za isključiti tako da od tuda i nervoza.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ode i ULJANIK Strojogradnja Diesel d.d. u stečaj.
Nešto nam se Frank_Wall ne javlja više na forumu sa svojim science fiction litanijama.


Ode i ULJANIK Strojogradnja Diesel d.d. u stečaj.
Nešto nam se Frank_Wall ne javlja više na forumu sa svojim science fiction litanijama.

Zašto da se javljam kolega, kad vidim da sve znate ?
Mala digresija : Uljanik strojogradnja Diesel d.d. još “ne ode”u stečaj.
Tek se treba donijeti Rješenje
o otvaranju stečajnog postupka.
A na isto će uprava uložiti žalbu.

Franklin



Kao što rekoh, dionica pomalo izlazi iz fokusa i klizi dole. Sa 1 kn na već 0.70 hrvatskih lipa.

cijena mora malo kliziti, da bi imala od kuda rasti, pored svih ovih stečajeva danas. ja sam očekivao da će kliznuti i niže, ovaj promet 34000kn ne signalizira baš da se ilazi bezglavo pošto poto, možda ja samo griješim i ne vidim dobro, ali nekako me tješi da će nas puno ostati dočekati the end
[/quote]

Otprilke.
A možda u subotu i nedjelju COSCO ne slavi bez razloga.
COSCO je inače strateški partner CSIC-a.
CSIC ima financijsku sposobnost da dugove Uljanik grupe prebije u dva do tri radna dana.

Franklin

https://e-oglasna.pravosudje.hr/sites/default/files/ts-pz-st/35135736.docx

“Zvonimir Šepac, predstavnik radnika u Rijeci suglasan je sa svime iznesenim na današnjem ročištu, no predlaže da se današnje ročište odgodi na kraće vrijeme, da se vidi situacija što će biti sa brodogradilištima. Možda se neko čudo desi.


Sudac

rješava

Odbija se prijedlog za odgodom današnjeg ročišta.

Zaključuje se prethodni postupak.

Donijet će se rješenje o otvaranju stečajnog postupka.

Radi se o firmi ULJANIK Strojogradnja Diesel d.d.

..nema čuda..samo stečaj…

Uljanik STROJOGRADNJA ide u stečaj, Uljanik TESU – TAKOĐER!

https://www.glasistre.hr/hrvatska/uljanik-tesu-ide-u-stecaj-u-podne-odluka-o-uljanik-strojogradnji-587866

tvrtke kćeri jedna za drugom idu stečaj…zadnji čavao u lijes je u ponedjeljak kad će ista sudbina izvjesno zadesiti i brodogradilište uljanik…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close