ULJN (Uljanik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULJN (Uljanik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jučer sam malo opasnije živio jer sam pokvario ok prosjek koji sam imao (1.18) a jučerašnjim dokupom isti je išao na 1.28… zaključna 1.30… ipak sve je dobro. Riješio više od pola na 1.50. Čekamo rasplet.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ma čitam očitovanje o promjeni cijene, uvijek isto, daj neka netko javi u firmu da su im Kinezi u dvorištu


Vidi se da na burzi nema više dovoljno kockarskog rizika za dizanje cijene. Ekipa je svjesna da je priča s Kinezima potrošena i da nema što više dići cijenu osim ako nekim čudom stigne ponuda Kineza i to ne za preuzimanje brodogradilišta, nego za dokapitalizaciju same firme, a to onda znači i preuzimanje velikog dijela dugova i obaveza. Zato je moje mišljenje da ako i dođe do ulaska kineskog kapitala, to se neće odnositi na firmu tj. dionicu kojom se ovdje trguje nego na kupnju samih brodogradilišta u nekakvom dealu s vladom RH.

Srećom po dioničare, pa Kinezi vode pregovore sa ljudima koji bolje kuže financije.
Dokapitalizacija je jedini način da preuzmu oba brodogradilišta u ovako kratkom vremenskom roku.
Pretpostavljamo svi da se posao želi sklopiti prije nego Jan de Nul Hrvatskoj odnese 920 milijuna kuna.

Franklin

Ako u međuvremenu nisu stavljene van snage”, CSIC može dokapitalizirati sukladno skupštinskim odlukama Ad.5. i Ad.6. donesene 16.02.2018. godine.
U smislu akvizicije ovakvog razmjera 18 mjeseci od donošenja odluke do provedbe u okvirima je globalnih standarda. Čak se može reći relativno ok. Nije brzo, al daleko je od tri godine koliko se znaju odgađati ovako velika preuzimanja.

Franklin

Kolege koje se zalazu za “nulovanje ” nikako da “svane”..Jos od kad je dionica bila 0.20..0.30..jedva cekaju da objave neki los komentar ili link a ono nikako pa nikako…na tu nulu.
Tesko je “provarit” da nisi ulozio bar 1000 kn na 0.3 i da ti sad to vrijedi 4500 kn…Lakse je optuzivat..zse..zazivat blokadu…”kako to “..itd..itd..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Eno na N1 gledam sindikati cesta i prepoproda skupljaju novce za radnike Uljanika… par minuta ranije neki starac, radnik 3.maja ide s pivskim flašama po cugu u dućan i žaluje za boljim danima.. izgleda da tamo već traje 1. Maj.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

koliko sam shvatio, danas je zadnji dan za dostavu FI za 2018. i 1Q ove godine?
što ako uljanik danas ne dostavi FI? može li onda uprava burze od 01.05. blokirati trgovanje dionicama zbog nedostavljanja izvješća ,isto kako su to napravili s tvrtkama kćeri agrokora?

…em ti burzu gdje je stečajuša u top 10 po prometu!
Zamisli “kockarnicu” gdje ULJN ima višestruko veći promet od ADPL ili ATGR?
Pa nije ni čudo što smo tu gdje jesmo!!!!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Persuric , pa ti si najveci zagovornik blokiranja trgovanja nekom dionicom ikad vidjen na ZSE.
Da mi je znat tko te plaća da tolko kokodačeš

Franklin


Persuric , pa ti si najveci zagovornik blokiranja trgovanja nekom dionicom ikad vidjen na ZSE.
Da mi je znat tko te plaća da tolko kokodačeš

Kolega , nije on najveći ali jedan od najvećih definitivno je. Dva su razloga zašto. On i slični ili su plaćeni ili zavidni. Jednostavno.


Persuric , pa ti si najveci zagovornik blokiranja trgovanja nekom dionicom ikad vidjen na ZSE.
Da mi je znat tko te plaća da tolko kokodačeš

Mozda je kolega u CO …jedan od onih koji su donijeli odluku da prodaju 350 000 dionica po 0.30 kn pa sad imaju grc u zelucu .

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Persuric , pa ti si najveci zagovornik blokiranja trgovanja nekom dionicom ikad vidjen na ZSE.
Da mi je znat tko te plaća da tolko kokodačeš

Mozda je kolega u CO …jedan od onih koji su donijeli odluku da prodaju 350 000 dionica po 0.30 kn pa sad imaju grc u zelucu .

Pozdrav
[/quote]
ma nije on iz CO, on meni djeluje malo nesigurno

New Report

Close