ULJN (Uljanik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULJN (Uljanik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo pazi da dokupiš istu minutu kad maknu blokadu. Jer ima ekipe koja je izazivala vraga sa nalozima ispod 0.95 pa bi mogli sad lako ostati bez svojih , sve vrijednijih dionica.
Kinezi stižu u ponedjeljak navodno. A bilo je i vrijeme da se ova agonija konačno stopira, i da se pojavi ozbiljan strateški ulagač.

Franklin

vidljivo je da neki ne razumiju da je odgoda stečajnog ročišta donijeta za 3.maj, a da je za uljanik ročište tek drugi tjedan 24.04.! zapravo razumiju, ali drukeri navlače ne bi li nekome uvalili dionice prije odluke o stečaju


Na Trgovačkom sudu u Rijeci još jednom je odgođen stečaj 3. maja

Petoga lipnja bit će održano novo ročište za stečaj 3. maja. Sutkinja je najavila da će to biti zadnje ročište, javlja reporter N1 Ranko Stojanac. Sutkinja je rekla da su dugovi brodogradiliša povećani na više od 140 milijuna kuna. Radnici nisu mjesecima dobili plaće, a sutkinja je rekla da nema smisla da radnici rade bez plaća.

Pozdrav


koliko traje cijeli taj proces, ja nisam još nigdje isčeprkao, gdje su te bjihove dionice, prodane, založene, posuđene, predane Upravi, ima li netko saznanja što je s tim nihovim dionicama, imaju li ih uopće ili su samo ilegalno figurirali kao suvlasnici, da se lakše izvlači lova iz proračuna, nadam se da će uvaženo novinarstvo istražiti kakvo je stanje, gdje su te famozne radničke dionice ?


Na Trgovačkom sudu u Rijeci još jednom je odgođen stečaj 3. maja

Petoga lipnja bit će održano novo ročište za stečaj 3. maja. Sutkinja je najavila da će to biti zadnje ročište, javlja reporter N1 Ranko Stojanac. Sutkinja je rekla da su dugovi brodogradiliša povećani na više od 140 milijuna kuna. Radnici nisu mjesecima dobili plaće, a sutkinja je rekla da nema smisla da radnici rade bez plaća.

Pozdrav


koliko traje cijeli taj proces, ja nisam još nigdje isčeprkao, gdje su te njihove dionice, prodane, založene, posuđene, predane Upravi, ima li netko saznanja što je s tim nihovim dionicama, imaju li ih uopće ili su samo ilegalno figurirali kao suvlasnici, da se lakše izvlači lova iz proračuna, nadam se da će uvaženo novinarstvo istražiti kakvo je stanje, gdje su te famozne radničke dionice ?

je li uljanik u propisanom roku dostavio obvezna FI? nije! …kakvu kaznu su zbog toga dobile bivše todeks kompanije? obustavljeno je trgovanje sve do dostave izvještaja!
pozivam HANFA-u da odmah obustavi trgovanje dionicama uljanika sve do dostave FI za 2018.godinu !

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

https://www.zse.hr/default.aspx?id=91715

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ma tu i potencijalnih novih ugovora plus Kinezi…

sad oprez na otvaranju s navlakačima koji će vam pokušati uvaliti dionice uljanika iako je ova odgoda stečajnog ročišta za 3. maj, a ne za uljanik jer za uljanik je stečajno ročište idući tjedna 24.04.!!!!!
evo pravi primjer navlakača je i ovaj post gore od samby koja beljezga o ugovorima s kinezima!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

tko ne vjeruje, evo solidnog spasa na 1,03-1,04

Mnogi me zovu i pitaju “jel mozes srusit to na 50 , 60 lp da udjemo?” , dakle odmah svima ovako javnim putem – Ne!, ne mogu ne bavim se “rusenjem” dionica, a i da mogu takav SF izvesti ne bi to delao. Sram vas bilo moji kolege bivsi

Franklin


Mnogi me zovu i pitaju "jel mozes srusit to na 50 , 60 lp da udjemo?" , dakle odmah svima ovako javnim putem – Ne!, ne mogu ne bavim se "rusenjem" dionica, a i da mogu takav SF izvesti ne bi to delao. Sram vas bilo moji kolege bivsi

vidi se na bidu, i uz svesrdnu pomoć na asku -imaju još samo 2 dana vremena..Uskršnji ponedjeljak je praznik…


sad oprez na otvaranju s navlakačima koji će vam pokušati uvaliti dionice uljanika iako je ova odgoda stečajnog ročišta za 3. maj, a ne za uljanik jer za uljanik je stečajno ročište idući tjedna 24.04.!!!!!
evo pravi primjer navlakača je i ovaj post gore od samby koja beljezga o ugovorima s kinezima!

slijedi odgoda i za Uljanik

New Report

Close