ULJN (Uljanik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULJN (Uljanik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ne razumijem sto je tu toliko uzbudjenje oko nečije trgovine. Dok god je unutar zakona i propisanih pravila ja ne vidim razlog da se ne trguje. A to sto netko nekoga “povlaci za rukav” pa je netko drugi zavidan na rast, pad ili sto već, za to nažalost nisu takodjer propisana pravila pa se očito razliciti igrači različito domunđavaju tom “problemu”.

Ako je netko umiješan i uspiješan u tome… Samo naprijed. Ionako je i klađenje sastavni dio burzovne svakodnevice. Ne samo ovdje, već i u svijetu.

Problem nastaje kada takve aktivnosti postanu organizirane i same sebi smisao… sjetimo se samo “crnog čelika” i sličnih epizoda iz prošlosti. Ovo, sto je na vijest, impuls ili sto već, gdje svatko žvače svoju žvaku, dok je god u rangu zakonitog i reguliranog i dok nema organizirane ekipe za manipulaciju, je zapravo i poželjno i svugdje je prisutno.



Još jučer pred kraj trgovine je bio čisti buy on fresh news… ali neki uvijek traže dlaku u jajetu, boje se.

oprosti, ne razumijem sasvim….što je u tome loše, zar se ne bi trebali bojati?
[/quote]Mislim da ne bi, ne. Došla je nova informacija, nova potencijalno materijalna činjenica. BUY BUY BUY. Tako to ide.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ja zadovoljan…kupujem ponovo na 20 i koju lipu. Nadam se.

neće uvijek biti ovako.

Skratio pola… ipak je više od jedne minimalne… ima tu i prosječna.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

+500% u odnosu na prije par dana….ovo su sad jako opasne razine za ulaz

što, znači ništa od stečaja?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


što, znači ništa od stečaja?

čak bi se moglo reći da nam se i “stečajci” priključuju
teško je gledati 500+ iz prikrajka i misliti da piskaranjem možeš vratiti cijenu na 2jest lipa


što, znači ništa od stečaja?

naravno da će ići stečaj jer čak i ako kinezi odluče kupiti brodogradilište, nisu ludi baciti 8 milijardi za tuđe gubitke i promašaje….kupit će eventualno brodogradilište kroz stečaj i tako izbaciti iz igre sve burekđije koji sad napucavaju cijenu na burzi…drugim riječima: slijedi nulovanje!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Jasno je da ovdje spasa nema. Bitno je “nacrtati” privid game-changera i utopiti sto skuplje količinu. Zadnji koji ostane imat će hrpu bezvrijednih papira, pogotpvo ako burza ili Hanfa naglo “ugase svjetlo”. Doduše, za to je potrebna odluka suda o stečaju koji je po mojoj osobnoj procjeni bezizlazan.

Pump&dump na djelu. Znamo svi što će se uskoro ovdje dogoditi kad bid samo nestane…

Ignore: KressoM, delux

Onda ako svi znamo ne vidim u čemu je problem. Okreneš na neki drugi “kanal” i pratis dalje program… u čemu je zapravo ovdje problem?

Zato stp netko drugi “odradjuje igru”, a većina vas nije unutra?

Hebiga, vise sreće drugi put.

i stalno se ponavljam…:-) !

Ekipa, kao starijeg člana ovog foruma, mislim da sam zaslužio da me uključite u Vaš Team .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close