U stanu u kojem nitko ne živi, računi dosežu do 800 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka U stanu u kojem nitko ne živi, računi dosežu do 800 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Jao, tema mi je uzeta s jezika …!

GODIŠNJI TROŠAK KUĆE U KOJOJ VEĆ 11 GODINA NITKO NE ŽIVI

Moja priča je slijedeća: Kupnjom nekretnine, / kuća i vrt / u kojoj nitko nije živio punih 11 godina,
našla sam se kao i kolegica u članku, u teškoj situaciji.
Javne službe / struja, voda, plin, smeće , i Grad / pokušavaju zaraditi – NA NIČEMU !

Naime, ni jedna OPĆINA NITI GRAD u Rep.Hrvatskoj nije donio ODLUKE o postupanju i naplati
svojih troškova . u slučajevima kad je NEKRETNINA PRAZNA – tj. u njoj nitko ne boravi.

Umjesto da donesu ODLUKU O GODIŠNJEM trošku / STRUJE, VODE , PLINA, KOMUNALNE NAKNADE i sl…. ponašaju se- kao da se radi o normalnom korrisniku, TJ.naplaćuju -ONO ČEGA NEMA…

Nema potrošene struje, nema vode, nema plina…i nitko ne koristi cestu, kanalizaciju, infrastrukturu
tj. nitko ne koristi komunalnu mrežu…..

Presatanak plaćanja – DOVODI DO ISKLJUČENJA…..no, i nakon tzv.isključenja……nema milosti..
šalju se računi s umanjenim iznosima….???

Dakle, DRŽAVA mora hitno definirati – prava VLASNIKA nekretnine u kojoj nitko ne živi / a nije
niti vikend kuča niti drugo…/ JEDNOSTAVNO JE PRAZNA.

Ako je to porez, neka bude…..samo nek ova pljačka prestane…..i nek prestanu stizati uplatnice
i zahjevi za očitavanjem jednih te istih brojila- koja miruju…………….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close