Turistički sektor – usporedba tvrtki, ulaganja, …

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Turistički sektor – usporedba tvrtki, ulaganja, …

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


TUHO P/B 1.9..najskuplji
Pozdrav

Glupost….TUHO = najprofatibilniji

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

@dindon

Ako nije tajna na koje strane burze misliš ulagati?

Lrh je imao dobar izvjestaj uz Tuho i Slrs najbolji ostalo srednja zalost samo kod Lrh se jos malo trguje i ode dionica u zaborav kod Slrs Cerp ima gro dionica cisto me strah branitelja i kicenja bida besplatnim dionicama

bilo bi dobro napisati sta se desava sa njihovim dugovima tj omjer odnosa dug/kapital.Inace kolega dindon jako ste ljepo to azurirali

ispricavam se ovo se odnosilo na gospodina matekarate

snupy
baš taj solaris je meni jedna od većih enigmi na zse. i ti svi koji ih nisu otplačivali (ljudi vjerovatno pojma nemaju o “skrivenoj” vrijednosti /niti većina nas to ne može do kraja prokljuviti/) + amortizacijske kombinacije… već nekoliko g ga promatram i nikako da se odlučim na kupnju upravo zbog navedenih razloga!
moram još malo pregledati fi, ali mislim da sam od ponedjeljka na bidu… stalno!

Dajte prosvjetlite i mene pa nevedite jedan pošteni razlog zašto bi netko kupio SLRS, a ne TUHO? Po čemu je to bolja investicija?

@one
Ulažem već dvije godine uglavnom na američkim burzama. Ako trebate preporuku za platformu/brokera može na pp…

dindon
stvar percepcije! u svakom slučaju, solaris nudi puno veći potencijal rasta od tuho koji jaši po svom vrhu! a već se duže vrijeme vrlo glasno šuška o prodaji slrs!

@dindon
A po čemu SLRS nije bolji od TUHO (osim likvidnosti dionice)?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

solaris je bolji ali mali problem je veliki usio Cerpovih dionica koje se dodjeljuju braniteljima a njima se zivo fucka za financijske rezultate

http://prntscr.com/pr9nbr po meni jako se bojim ovi jer sama dionica ima nisku likvdnost

New Report

Close