TOP 10 – vlasnička struktura

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – vlasnička struktura

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a da [smiley2]
al bar nije riknula na prezentaciji pred svekolikim audiorijm kao nekima Windowsi pred CNNom [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


a da [smiley2]
al bar nije riknula na prezentaciji pred svekolikim audiorijm kao nekima Windowsi pred CNNom [smiley2]

To bi bilo zanimljivo za vidjeti, nažalost nisam imao priliku…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Meni je danas bio plavi ekran btw, prvi puta u životu platio za neki software, i eto mi sada.
Osim toga , izgleda i radi super…ono što radi, jer većina stvari ne radi…
[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

malo je off-topic (valjda moderaori neće zamjerit) … no Bill spada u Top 10
Vaš link
Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


malo je off-topic (valjda moderaori neće zamjerit) … no Bill spada u Top 10
Vaš link
Vaš link

Ideš, koja blamaža…baš su me nasmijali…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Slazic i Tuna Salad baš vam hvala na vašem trudu, jer iako imate malo ukočene prste, napravili ste izvanredan posao![smiley11] Ovi podaci mi puno pomažu kod odlučivanja za dionice i sad kad ih imam na jednom mijestu, bit če sve puno lakše. Zaista ste uradili dobar posao i uložili puno truda! Hvala![smiley11]

[emo_cool]

za slazića – prepravljeno UP/DOWN kodiranje koje prestalo raditi 🙂

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Hebote, ovo je skoro ko na Microsoftu (fix 2, zakrpa 37594.09.3456…)
[smiley2]

Lijepo je to što radite.

Evo za kolegu TunaSalate…..ne radi mi dobro…..nabacujem screenshotove……

TunaSalad i Slaziću, Slaziću i TunaSalad svaka Vam čast i svaka Vam dala.
Moje neizmjerno poštovanje!!!

Probao sam sad ovu zadnju verziju.
Ovo je strašno dobro!!!
Tko sam ja da Vam uopće zahvaljujem i da Vam se obraćam [smiley16]
Genijalci jedni, nesebični!!! [smiley2]

A kad bi imali ovakvu tablicu iz Beograda i ostalih regionalnih tržišta poharali bi svijet [smiley2]

New Report

Close