TOP 10 – vlasnička struktura

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – vlasnička struktura

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Umjesto u Excel ja sve trpam u relacijsku bazu pa kasnije vrlo lako radim različita izvješća. Exportirao sam izvješće od petka u dva formata, nadam se da će odgovarati.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


koja fešta … sda promijenila stranice [smiley7] za ubit vola

[smiley2] ..a jesam ja lijepo rekao da to treba poslije vikenda radit.. šalim se, nisam znao da će promijenit stranice. Inače tunjac svaka čast na tablici i na source kodu [smiley2].. ali da ovako promijene stranice dan prije probnog petka.. nevjero-fuckin-vatno. Ko da su nas gađali. Cijenim trud al uzalud!
Ja sam napravio moju verziju tablice, a sad je nema smisla stavljati kad ne radi.. al evo čisto da se vidi idejno rješenje.. (dakle, refresh ne radi trenutno).


Umjesto u Excel ja sve trpam u relacijsku bazu pa kasnije vrlo lako radim različita izvješća. Exportirao sam izvješće od petka u dva formata, nadam se da će odgovarati.

vidi vidi kako su svi odjednom zainteresirani, stare tablice ne rade, pa ajmo malo zaviriti u top 10
neka neka …

uglavnom, moj cilj je napraviti tablice koje će pratiti promjene u top 10 kroz duži vremenski period …

ovo što nam se nudi su jpeg i word fajlovi, koji, po meni, parcijalno prikazuju stavari … svaka čast na trudu, ali …

tunjevina je napravio čudo od tablice … i nadam se da će uspjeti skinuti s nove stranice …

a možda nas i SDA obraduje u petak pa oni objave tablice s UP, DOWN, OUT i IN.

P.S. nisam li vam rekao da i Samodol čita ovaj topik. Vidite da je odmah reagirao.

I love the Smell of Profits in the Morning


quark: ” Umjesto u Excel ja sve trpam u relacijsku bazu pa kasnije vrlo lako radim različita izvješća. Exportirao sam izvješće od petka u dva formata, nadam se da će odgovarati. ” vidi vidi kako su svi odjednom zainteresirani, stare tablice ne rade, pa ajmo malo zaviriti u top 10 neka neka … uglavnom, moj cilj je napraviti tablice koje će pratiti promjene u top 10 kroz duži vremenski period … ovo što nam se nudi su jpeg i word fajlovi, koji, po meni, parcijalno prikazuju stavari … svaka čast na trudu, ali … tunjevina je napravio čudo od tablice … i nadam se da će uspjeti skinuti s nove stranice … a možda nas i SDA obraduje u petak pa oni objave tablice s UP, DOWN, OUT i IN. P.S. nisam li vam rekao da i Samodol čita ovaj topik. Vidite da je odmah reagirao.

Pa da mogu raditi usporedbe podrazumjeva se da treba pamtiti promjene kroz duži vremenski period. Ako te zanima koji ticket javi se na PM.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Nema potrebe,

tunjevina će to (nadam se) riješiti.

Zanima me hoće li SDA svaki dan objavljivati promjene u top 10?

I love the Smell of Profits in the Morning

Čini se da bi trebao biti svaki dan refresh.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

A da je nekako dobiti njihovu bazu podataka. A? To bi bio posao.

I love the Smell of Profits in the Morning


A da je nekako dobiti njihovu bazu podataka. A? To bi bio posao.

Hm, fazan? ..megalofazan ti bolje pristaje. Nema ti druge nego životopis pod ruku pa u kadrovski od SDA tražit kakvo podobno radno mjesto. [smiley1]

zadubio sam se u excel pa nisam primjetio da ima raznih rješenja.
no, evo update. možda oni mogu zasvičat nove stranice u jednom danu, al se i mi možemo prilagodit u jednoj večeri.
stvar nije detaljno testirana, pa popravim ak bude problema.

pošto se sad stanje mijenja svaki dan, svatko si može povlačit kad mu treba.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


zadubio sam se u excel pa nisam primjetio da ima raznih rješenja. no, evo update. možda oni mogu zasvičat nove stranice u jednom danu, al se i mi možemo prilagodit u jednoj večeri. stvar nije detaljno testirana, pa popravim ak bude problema. pošto se sad stanje mijenja svaki dan, svatko si može povlačit kad mu treba.

Dignut ću ti spomenik, majke mi!

I love the Smell of Profits in the Morning

Htio sam ti samo sugerirati jednu stvar. Ako postoji više istih naziva, možeš li ih nekako indeksirati, pa da ne bude onaj 1. bug iz 1. tablice, npr. skrb. Centar banka 1, skrb. Centar banka 2…

I love the Smell of Profits in the Morning

SUPER BRAVO [smiley2]

New Report

Close