TOP 10 – vlasnička struktura

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – vlasnička struktura

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidim razum je nadvladao!

Konačno malo mudrosti!!!!!

što je pjesnikinja htjela zapravo reći?!
Ima ona: “Pametniji popušta”, a drugi su dodali: “zato luđi vladaju svijetom”.

Ima jedna pjesma “Silence is golden”:

Silence is golden, but my eyes still see
Silence is golden, golden
But my eyes still see

Talking is cheap, people follow like sheep
Even though there is nowhere to go
How could she tell, he deceived her so well
Pity, she’ll be the last one to know

[smiley9]


dakle, da li je sad moguc download Top10 sa stranica SDA ili nije?

Kako kome.

……..


……..

ajd nemoj se više praviti pametan … može ?

I love the Smell of Profits in the Morning

fazan, ne razumijem tvoju primjedbu…

…ako se to odnosi na moj upit dal’ je moguće skidati podatke sa SDA stranica ili ne, … i cinjenicu sto je odmah nakon toga (nakon neodredjenog odgovora joebrocker-a) isao prilog sa podacima o promjenama u vlasnickoj strukturi (struktuiran uz pomoc tablice koju sam posudio od nekoga sa ovog foruma, valjda se taj nece ljutiti), ……onda mislim da nisi shvatio pravu namjeru moga upita, ali OK…

… samo sam htio podjeliti ovakvu kolekciju podatka i sa drugima, jer sam stekao dojam da onaj mehanizam skidanja podataka sa SDA stranica, uz pomoć priloženih Excel-a, nije više moguć (ili je to sada otežano)…. ili se varam (pa zato sam i postavio onaj upit 🙂 )

Bravo kyzai, za svaku pohvalu ako si to ručno ubacivao pa nesebično podijelio s kolegama na forumu.

Ignore: KressoM, delux

bolna tema.

pit. 1 – na žalost ne radi više.
a i sda ne tolerira postanje takvih podataka na forum, pa nam to stvara samo probleme. uživajmo u onom što nam nude na stranicama … i nadajmo se da će ugraditi neke prijedloge funkcionalnosti koji su u ovoj temi predloženi.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

zadnji put kada smo vodili ovakvu raspravu SDA je vrlo brzo reagirala …

što manje toga na forumu …

ništa osobno …

I love the Smell of Profits in the Morning

Što je sad opet problem? Čovjek je ručno ubacio podatke (kad se već SDA toliko trsi onemogućiti automatsko skidanje) i stavio na forum. Sad će i to zabraniti? Poslat terminatora i likvidirat ga? Ma dajte…

Ignore: KressoM, delux

Pozdrav Kyzai-u

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Pozdrav Kyzai-u

Pridružujem se pozdravu . Oćemo li i danas dobiti novu listu ?

Jay Leno

New Report

Close